Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

IBM en HP Servers in marktaandeel verslagen door Hitachi Servers in Japan

16 september 2008 - 10:25ActueelCloud & InfrastructuurGreen Data SystemsHDS

In 2005 is de Enterprise Server Groep van Hitachi gestart met Blade Servers in Japan. In 3 jaar tijd heeft Hitachi gevestigde merken als HP en IBM naar de 2e en 3e plaats verwezen. Sinds kort zijn de Hitachi Blade Servers ook verkrijgbaar in Europa en in de Benelux.

Hitachi BladeSymphony Blade Servers zijn voorzien van kenmerken die zich onderscheiden van bestaande aanbieders zoals ingebouwde virtualisatie, SMP inter-connectie technologie en PCI uitbreidings-mogelijkheden.

BladeSymphony Servers van Hitachi richt zich op data center klanten, waar BladeSymphony met ingebouwde virtualisatie de meeste effectieve virtualisatie oplossing biedt die op dit moment in de markt wordt geboden. Het biedt klanten een alternatief op ‘third party’ software oplossingen, hierdoor kan overhead aanzienlijk dalen, terwijl het beheer veel eenvoudiger wordt en de performance toeneemt.

BladeSymphony met ingebouwde virtualisatie loopt voorop in de markt voor virtualisatie. Deze technology van Hitachi zal tot verdere groei in de blade markt leiden. Ingebouwde virtualisatie samen met de ‘mix- en match’ mogelijkheden van BladeSymphony staan de gebruiker toe om met Intel Xeon processor- en Itanium processor-powered blades in het zelfde chasis te werken. Dit geeft gebruikers een enorme uitbreiding aan vrijheid en opties om hun ‘Enterprise-class’ omgeving in te richten en te optimaliseren.

"De Hitachi BladeSymphony servers presteren maar liefst 25% beter en verlagen energie verbruik tot wel 30%. Hierdoor past Hitachi BladeSymphony perfect in een Green IT strategie", aldus Wessel Graatsma, ceo van Green Data Systems.

"Het is een unieke kans voor klanten en resellers die zich op basis van innovatie, betrouwbaarheid en kwaliteit willen onderscheiden. Wij bieden o.a. ondersteuning in de vorm van partner-en certificatie programma’s, deal registratie programma’s en een green scan. Bovendien bieden wij bescherming van investeringen en een betere Return On Investment (ROI) voor zowel klanten als resellers".

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs