Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Robbert Bouman aangesteld als Manager IP Communications bij Nobel Van Dijk & Partners

22 augustus 2006 - 09:24ActueelGovernance & PrivacyNobel

Robbert Bouman (36) is aangesteld als Manager IP Communications bij Nobel Van Dijk & Partners. Hij wordt verantwoordelijk voor het aanbod van diensten op het gebied van IP telefonie, Voice over IP en unified messaging. NVD&P beschouwt IP-oplossingen als een nieuwe speerpunt in de bedrijfsstrategie; Robbert Bouman is de aangewezen persoon om het aanbod verder uit te bouwen en Nobel Van Dijk & Partners een leidende rol op IP-gebied te laten spelen. Bouman was eerder werkzaam in commerciële managementposities bij onder meer HP/Compaq.

 

Bouman: “Telefonie wordt door de opmars van IP Telefonie een onderwerp voor de IT manager. Bij het merendeel van onze klanten zijn door toepassing van deze nieuwe technologie grote voordelen te realiseren. Door de combinatie van Modulair en Nobel beschikken we over unieke expertise op het kruispunt van applicaties, telefonie en infrastructuur. Met die competentie zijn we in staat organisaties gericht te helpen met pragmatische en innovatieve oplossingen op dit nieuwe, snel groeiende aandachtsgebied.”
 
Nobel Van Dijk beschouwt IP-telefonie niet als een geïsoleerd aandachtsgebied. Het is een onderdeel van Nobels totaalvisie, die beoogt de totale IT-infrastructuur van bedrijven te laten bijdragen aan een effectiever bedrijfsproces. IP-Telefonie is dus een onderdeel van een hecht totaalconcept, maar wel een onderdeel dat een forse bijdrage kan leveren. In de woorden van Kees Koomen, directeur van Nobel: “IP-telefonie is één van onze voornaamste speerpunten. Wij zijn altijd op zoek naar oplossingen en diensten die de prestaties van onze klanten bevorderen, en de werkomgeving een aangenamer, coherenter geheel maken. Met onze IP-diensten kunnen we onze klanten nog efficiënter laten werken.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Contract Logius met Solvinity loopt dit jaar af

    Security & Awareness

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Governance & Privacy

    Kabinet vreest uitholling AVG in Europees Omnibus-pakket

    Cloud & Infrastructuur

    Overheidsautomatiseerder Xxllnc pareert kritiek op AWS-migratie en wijst op Haven

    Data & AI

    Kabinet omarmt Europese Data-unie als nieuwe pijler van integratie

    Overheid

    VS zet Thierry Breton op zwarte lijst om techwetgeving EU

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs