Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Gouden partnerschip tussen Comparex Benelux en Huawei-3Com in netwerktechnologie

14 augustus 2006 - 09:49ActueelGovernance & PrivacyComparexHuawei

Comparex sluit partnership met Huawei-3Com op het vlak van netwerktechnologie. Via dit partnerschip breidt Comparex zijn portefeuille uit door de producten van Huawei-3Com aan te bieden in de Benelux. Deze nieuwe samenwerking creëert de mogelijkheid om naast een complete oplossing een strategisch alternatief aan te bieden aan klanten die op zoek zijn naar netwerkproducten.

Comparex heeft met het Chinese bedrijf Huawei-3Com een overeenkomst gesloten voor de verkoop en support van Huawei-3Com producten in de Benelux. Dankzij deze overeenkomst vergroot Comparex haar aanbod in netwerkproducten voor grote en middelgrote ondernemingen. De overeenkomst met Huawei-3Com heeft betrekking op de volledige productportefeuille van dataconnectiviteit, inclusief het assortiment van routers, switches en security producten. Hiermee creëert Comparex voor haar klanten een alternatief voor netwerkproducten op zowel high en low end niveau.

Comparex is sinds de jaren 90 in heel de Benelux actief op het vlak van netwerken. Daardoor is het in staat om aan alle vragen van de klanten voor infrastructuuroplossingen te voldoen. Dankzij de kennis en certificaten die Comparex op het vlak van netwerken verworven heeft, heeft men zelf al nieuwe oplossingen op de markt kunnen brengen.

De producten van Huawei-3Com worden al sinds 1988 geproduceerd en zijn gebaseerd op Huawei Technologies. De producent van elektronische apparatuur is ermee uitgegroeid tot één van de marktleiders binnen zijn sector. De laatste jaren is de omzetgroei van Huawei-3Com duidelijk groter dan die van de markt, waardoor het marktaandeel constant in stijgende lijn blijft. De toegepaste technologie (zowel de hardware als de software) werd door Huawei-3Com zelf ontwikkeld en hun producten zijn toonaangevend door hun goede prestaties en inzetbaarheid voor netwerkbeheer. Huawei-3Com bekleedt wereldwijd een sterke positie binnen de carriersector en is sterk vertegenwoordigd binnen de grote bedrijven (Enterprise).

Voor Huawei-3Com betekent het partnerschip met Comparex een sterk groeipotentieel op de Benelux-markt. Mede doordat Comparex al jaren actief is als system integrator en sterke commerciële relaties heeft met talrijke ondernemingen.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    online zero trust
    Data & AI

    Kort: Nederlander vertrouwt online niet meer, DSO-data moeilijk toegankelijk (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Ook Zwitserland wil soevereine cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Alarm

    Governance & Privacy

    Logius: DigiD is en blijft Nederlands

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Navo in zee met Google, 1 miljard voor TCS (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs