Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Storage

IT veteraan Karel Kuijpers naar IASO Backup Technology

02 augustus 2006 - 12:04ActueelStorageIASO Backup Technology

Bij IASO Backup Technology, de Nederlandse online backup-specialist, is Karel Kuijpers in dienst getreden in de functie van Regional Sales Director. Kuijpers heeft een langjarige ervaring in de IT-sector. Hij is werkzaam geweest in diverse sales managementfuncties, laatstelijk bij IT Data.

Daarvoor was Kuijpers vele jaren werkzaam bij SPS Gensys, eerder Gensys Solutions. Hij fungeerde daar eerst als Senior Account manager, later als Sales Manager. Eerder bekleedde Kuijpers diverse commerciële posities bij Philips, Ericsson, Nokia en ICL.

Voor IASO staat het aantrekken van Kuijpers in het kader van de internationalisering van de onderneming, die alle aandacht opeist van Managing Director Rob Verbeek: "Het is met een zekere pijn in het hart dat ik in september al mijn persoonlijke klantrelaties aan Kuijpers overdraag. Ik wil me dan volledig richten op de verdere Europese expansie van de onderneming." IASO heeft onlangs belangrijke orders geboekt in België en Duitsland. Het bedrijf staat aan de vooravond van een internationale doorbraak.

In de afgelopen jaren heeft IASO Backup Technology in Nederland een sterke positie opgebouwd bij kleine tot middelgrote, en steeds vaker ook grote bedrijven. Het is een sector die zich realiseert dat backups maken op tape zijn langste tijd heeft gehad. Het belangrijkste bezwaar tegen tape, aldus Verbeek, is dat men in noodgevallen niet snel de verloren gegevens kan terughalen. Als dat al lukt. Die dagelijkse tape backup vraagt bovendien om handmatig ingrijpen. Dat kost tijd en werkt fouten in de hand. Bij kleinere bedrijven ontbreekt meestal de discipline of gespecialiseerde IT-kennis.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    De overstap
    Storage

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Storage

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Storage

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Storage

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Storage

    Airbus maant: 6.000 A320’s direct aan de grond wegens kritieke softwarefout

    cloud zonder geheugen
    Storage

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs