Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Gos Hein van de Wouw benoemd tot Director Enterprise Cisco Systems

10 juli 2006 - 13:00ActueelNetwork SecurityCisco

Gos Hein van de Wouw is bij Cisco Systems aangesteld als Director Enterprise. Samen met John Schaap gaat hij leiding geven aan het team dat verantwoordelijk is voor de enterprise-klanten van Cisco: grote bedrijven in de financiële, industriële en retailsector.

Van de Wouw heeft de afgelopen drie jaar bij Avaya gewerkt, leverancier van communicatieapplicaties, -netwerken en -diensten. In eerste instantie als Managing Director en het laatste half jaar met verantwoordelijkheid voor het multinationale salesteam binnen EMEA. Daarvoor was hij onder andere zeven jaar werkzaam bij Compaq, waar hij diverse managementposities vervulde. Hij was verantwoordelijk voor onder andere de Sales, Enterprise- en Marketing-divisie. Nog eerder werkte hij vijf jaar als Marketing Manager bij Douwe Egberts. 

Gos Hein van de Wouw: "In mijn tijd bij Compaq was ik verantwoordelijk voor het opzetten van de relatie met Cisco. Ik ontdekte dat er ontzettend gedreven en toegewijde mensen werken. Van dat soort bedrijven zijn er niet veel in Nederland. Als je veel wilt bereiken, moet je winnaars om je heen hebben. Dat gevoel heb ik bij Cisco heel sterk. Dat is de reden voor mijn overstap." 

Coks Stoffer, Managing Director Cisco Systems Nederland: “Ons doel is om nog meer focus aan te brengen in onze sales-activiteiten. Dit geldt voor de breedte van ons gehele portfolio, van netwerken met voice-, data- en video-integratie tot en met datacenters. Grote ondernemingen zien het netwerk steeds meer als uitgangspunt voor hun informatietechnologie en vanuit Cisco willen wij onze klanten helpen deze visie succesvol te vertalen naar de praktijk. Gos Hein’s brede ervaring in de retail- en enterprise-markt en zijn uitgebreide managementervaring, vormen een waardevolle bijdrage voor ons team.”

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs