Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Bell Microproducts gaat Plasmon distribueren

28 juni 2006 - 13:43ActueelCloud & InfrastructuurBell MicroPlasmon
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Plasmon, leverancier van professionele opslagsystemen, heeft een Europees contract gesloten met Bell Micro voor de distributie van Plasmon's Raidtec storage-oplossingen. Deze productlijn bestaat uit oplossingen voor nas (network attached storage), das (direct attached storage) en san (storage area network).

Plasmon’s Raidtec-producten worden toegevoegd aan het portfolio opslagsystemen van Bell Micro’s ‘Storage Components and Software’ team. Dit team is voor heel Europa verantwoordelijk voor de productstrategie en logistieke dienstverlening van alle opslaghardware, infrastructuur- en softwaretechnologie en de bijbehorende visualisatie- en managementproducten. Bell Micro’s Europese distributienetwerk richt zich op een brede reeks marktsegmenten, waaronder medische toepassingen, CCTV, video editing, R&D, onderwijs en het mkb.

"Bell Micro heeft strategisch gekozen voor specialisatie op sata en de nieuwste SAS gebaseerde opslagsystemen, gezien de gunstige prijs-/prestatieverhouding die deze technologieën onze klanten bieden", verklaart Tom Ellis, Bell Micro’s Europese productmanager. "De Raidtec-producten van Plasmon bieden onderscheidende sata en SAS raid-oplossingen die een interessante aanvulling vormen op ons bestaande assortiment. Verder ervaren wij het als een voordeel om met een fabrikant samen te werken die oplossingen levert voor zowel nas, das als san."

"De strategische keuze van Bell Micro om Plasmon’s Raidtec-systemen te gaan leveren vormt een belangrijke bevestiging van onze onderscheidende technologie en service", vertelt Paul Devine, Plasmon’s EMEA sales director voor de Raidtec-oplossingen. Bell Micro Europe is een gespecialiseerde distributeur van opslag-oplossingen die met Europees productmanagement, technische consultancy en klantenservice belangrijke waarde toevoegt aan de Raidtec-productlijn.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs