Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Storage

AVM introduceert nieuwe FRITZ!WLAN USB-stick

20 juni 2006 - 12:11ActueelStorageAVM

Zoals aangekondigd tijdens Cebit introduceert AVM deze maand de FRITZ!WLAN USB-stick. Uniek aan dit product is dat de drivers volledig automatisch worden geïnstalleerd als de WLAN-stick in de USB-poort van het werkstation wordt geplaatst. AVM hanteert bij de FRITZ!WLAN USB-stick de zogeheten Stick & Surf 2 methode. Daarbij wordt tijdelijk een virtuele CD-rom speler geïnstalleerd die via het eigen geheugen verwijst naar de plaats waar de driver zich bevindt. Voor deze methode is Windows XP Service Pack (SP2) een vereiste. Wie dit niet gebruikt, kan alsnog een beroep doen op de meegeleverde installatie CD-rom. De WLAN-stick is compatible met een 802.11b/g/g++ netwerk en communiceert tot 125 Mbit/s. De beschikbare 802.11g++ turbomode zorgt voor 35% extra verhoging van de datatransmissie.

Wie een FRITZ!Box Fon WLAN gebruikt die beschikt over een USB hostpoort, kan met AVM Stick & Surf heel eenvoudig een beveiligd draadloze LAN op te zetten. De configuratie- en beveiligingsinstellingen, inclusief netwerksleutel en type encryptie, worden automatisch van de FRITZ!Box naar de FRITZ!WLAN USB-stick verzonden.

De FRITZ!WLAN USB-stick is nog handiger dan zijn voorganger, weegt slechts 10 gram en meet maar 53 mm. Het product is verkrijgbaar voor een consumentenadviesprijs van € 49,95 (incl. BTW). De stick ondersteunt niet alleen Windows XP, maar ook de besturingssystemen Windows XP x64 editie en Windows 2000, Me en 98SE. Zoals gebruikelijk geeft AVM vijf jaar garantie op haar producten. De ondersteuning is gratis en nieuwe functionaliteit komt beschikbaar via gratis software en driver updates.

Meer over

NetworkingStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    De overstap
    Storage

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Storage

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Storage

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Storage

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Storage

    Airbus maant: 6.000 A320’s direct aan de grond wegens kritieke softwarefout

    cloud zonder geheugen
    Storage

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs