Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Kingston 8 GB CompactFlash Elite Pro Card biedt extra opslagcapaciteit voor professionele fotografie

15 juni 2006 - 08:26ActueelCloud & InfrastructuurKingston

Kingston Technology, de grootste onafhankelijke producent van geheugens ter wereld, voegt aan de CompactFlash Elite Pro serie een nieuwe geheugenkaart toe met een opslagcapaciteit van 8 GB. Met deze grote capaciteit is de 8 GB CompactFlash Elite Pro een ideaal opslagmedium voor studio-, catalogi- en portretfotografen, die hoge resolutie digitaal beeldmateriaal produceren en die snel willen opslaan. Kingston’s Elite Pro serie biedt voor deze markt betrouwbare en robuuste geheugenproducten voor verschillende capaciteit-behoeften. De CompactFlash Elite Pro serie bestaat uit een compleet en uitgebreid productportfolio en bevat naast de nieuwe 8 GB-versie ook CompactFlash geheugenkaarten van 1 GB, 2 GB en 4 GB.

"Fotografen rekenen op Kingston flashgeheugen vanwege betrouwbare prestaties en geheugencapaciteiten die op hun behoeften aansluiten", zegt Erik Vink, Business Development Manager bij Kingston Nederland. "De nieuwe 8 GB CF Elite Pro stelt fotografen en andere gebruikers van grafische applicaties in staat meer beeldmateriaal per kaart op te slaan en deze eenvoudiger te beheren."

De nieuwe 8 GB kaart kan grote beeldbestanden verwerken die met hoge resolutie camera’s door amateur- en professionele fotografen worden gemaakt. In combinatie met de juiste digitale apparatuur, bieden de CF Elite Pro geheugenkaarten ultrasnelle overdrachtsnelheden, namelijk tot 8 MB/seconde lezen en tot 6,75 MB/seconde schrijven.

Beschikbaarheid

De 8 GB Type I CompactFlash Elite Pro-geheugenkaart (CF/8GB-S) is direct leverbaar voor een adviesprijs van 307 Euro, exclusief btw. Alle CompactFlash producten worden geleverd met levenslange garantie en gratis 24×7 support. Meer informatie over de complete lijn Flash geheugens van Kingston is te vinden op www.kingston.com/flash.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Gaia-X en de federatieve aanpak

    Cloud & Infrastructuur

    Nieuw datacenter Google in Winschoten geopend

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    EU komt met eenvoudiger digitale regels

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Nieuw datacenter Digital Realty in Schiphol, KKR stapt in Techone (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Minister Karremans schort ingreep bij Nexperia op

    admin luie hacker
    Security & Awareness

    Kort: Luie hacker start met ‘admin’, ai-platform voor notarissen (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs