Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Triple P ziet ruimte in uitspraak rechter

Voorzitter hamer
05 september 2008 - 09:43ActueelIT Strategy & GovernanceDetronTriple P Nederland

‘Teleurstellend’, noemt Fezi Khaleghi Yazdi, grootaandeelhouder/bestuurder van Triple P, de uitspraak van de rechtbank in Den Bosch. Die verwierp de vordering om Detron te verbieden vijf verkoopmedewerkers over te nemen. De automatiseerder uit Vianen bezint zich op verdere stappen omdat de rechter in zijn vonnis hiervoor ruimte heeft open gelaten, aldus Khaleghi.

Triple P verloor het kort geding dat het tegen Detron aanspande. De rechtbank in Den Bosch oordeelde dat Detron niet onrechtmatig heeft gehandeld in het aannemen van vijf verkoopmedewerkers van Triple P. Het verkooppersoneel stapte over naar Detron, nadat dit bedrijf eerder met Triple P had onderhandeld over een eventuele investering in het moeizaam draaiende ict-bedrijf.

"Wij hadden de sympathie van de rechter maar konden de juridische bewijslast niet hard genoeg neerzetten", constateert Fezi Khaleghi Yazdi, grootaandeelhouder/bestuurder van Triple P. "We zullen de komende twee weken samen met ons advocatenkantoor nadenken over vervolgstappen. Kijk, ik wil niet de hele tijd politieagent spelen en mijn medewerkers in de gaten houden. Maar ik wil wel een signaal afgeven dat wij niet voor niets medewerkers een concurrentiebeding laten ondertekenen."

Want het vonnis van de rechter laat ruimte open voor verdere acties, meent Khaleghi. "De rechter vindt dat de medewerkers van Triple P hun concurrentie- of relatiebeding en hun geheimhoudingsplicht hebben geschonden. Alleen wij hebben niet kunnen aantonen dat Detron op de hoogte was van hun plannen om over te stappen. De rechter heeft aangegeven dat geschillen over de transfer van werknemers af te kopen zijn."

Triple P kan in hoger beroep of een procedure beginnen tegen een van de (inmiddels ex-) medewerkers die de rest van het verkoopteam benaderde om mee te gaan naar Detron. Ook kan de ict-dienstverlener met de vertrokken werknemers en Detron in overleg treden om proberen tot een schikking te komen. Khaleghi twijfelt nog: "Dat er iets niet in de haak is, is voor mij duidelijk. Maar de vraag is wat wij ermee bereiken. Zoiets kost veel energie en ik concentreer me liever op positievere zaken."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AI Agents

    Incentro eerste officiële LangChain-pa...

    AI-agents bouwen is één ding. Ze betrouwbaar in productie krijgen is iets anders. Als eerste officiële Platinum LangChain-partner in Nederland helpt Incentro organisaties nu ook lokaal met enterprise-implementaties, licenties en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Anne Karine Hafkamp
    IT Industry news

    ‘Phishing blijft veruit de grootste dreiging’

    Mollie GoCardless
    IT Strategy & Governance

    Mollie lijft Britse GoCardless definitief in

    IT Strategy & Governance

    Kort nieuws: Typ naar BE-YND Group, Cybercriminelen happig op verlopen domeinnamen (en meer)

    Tim Cook
    IT Industry news

    Tim Cook laat Apple in blakende gezondheid achter, maar innovatiemotor moet in hogere versnelling

    IT Industry news

    Kort: Maasland koopt PU, Europa breidt ai-rekencapaciteit uit (en meer)

    IT Strategy & Governance

    Geheime diensten AIVD en MIVD kunnen straks sneller hacken

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs