Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Carrière

Microsoft-partner Asapnet zet IT-University op

01 februari 2012 - 13:30ActueelCarrièreIT-University
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

IT-University is een nieuwe ict-opleider in Nederland. Het bedrijf valt onder het moederbedrijf Asapnet, een Microsoft Gold-partner. IT-University biedt achthonderd verschillende opleidingen op alle niveaus, van administratief medewerker tot systeembeheerder. De cursist kan de opleiding zowel inhoudelijk als qua leervorm, moment en locatie naar eigen wens inrichten.

Volgens directeur Mark Bieckmann van IT-University wordt tweederde van alle ict-opleidingen in Nederland ingekocht bij particuliere instituten. Ook ziet hij dat er de komende jaren volop vraag naar ict'ers is. ‘Er is een tekort aan ict'ers dat nog oploopt. Verder zijn veel organisaties de afgelopen jaren voorzichtig geweest met uitgaven voor opleidingen. Dat moet nu worden ingehaald, anders gaan ze achter lopen.'

Microsoft Office 2010

De ontwikkelingen binnen de ict zelf vragen volgens Bieckmann om constante bijscholing van de mensen die ermee werken. ‘Opleiden moet omdat stilstand achteruitgang is. Er is veel behoefte aan extra opleiding, bijvoorbeeld door de vele migraties naar Microsoft Office 2010 die momenteel plaatsvinden. Ook stimuleren de opkomst van cloud computing en het nieuwe werken de vraag naar ict-opleidingen. De uitdaging voor veel werkgevers is om efficiënter en goedkoper op te leiden. De ervaring leert dat de voorkeur uitgaat naar meer in eigen tijd en minder onder werktijd leren.'

IT-University heeft een online adviestool ontwikkeld die de cursist helpt om via enkele vragen de juiste opleiding op maat te krijgen. Voor alle branches en beroepsgroepen zijn er cursussen te volgen. De trainingen worden in diverse leervormen gegeven, in bedrijf en via een open rooster. Het onderwijs vindt zowel plaats op locaties in het land als via e-learning, plus allerlei varianten daarop. Studenten kunnen ook plaatsnemen in de ‘virtual classroom', voor wie bijvoorbeeld 's avonds klassikaal wil leren en toch liever thuis wil blijven.

Fanchiseformule

IT-University geeft trainingen in eigen beheer en werkt samen met strategische partners, waaronder Global Knowledge (wereldwijd aanbieder van ict- en 'business skills' trainingen). Het aanbod omvat zowel eindgebruikerstrainingen in de meest voorkomende software als een gespecialiseerd aanbod van onder andere Microsoft, Cisco, Vmware, Citrix, Prince2, Itil, IBM, Oracle, CompTIA en Juniper. IT-University werkt met eigen verkoopkanalen en tevens met een franchiseformule. Tien franchisers hebben zich inmiddels aangesloten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Eén reactie op “Microsoft-partner Asapnet zet IT-University op”

    1. 1 schreef:
      2 februari 2012 om 08:57

      He he .. eindelijk gaat opleidend Nederland het begrijpen, bravo!
      1 – Zet de wensen en kennisbehoeften van student zelf centraal,
      2 – Geef les op de manier zoals de student zelf wil ontvangen
      3 – Zie ze groeien beyond everyone’s expectation

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    shutterstock_2492545613

    Partnerartikel
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale aut...

    Organisaties willen sneller digitaliseren, slimmer werken met data en profiteren van de mogelijkheden van cloudtechnologie en kunstmatige intelligentie. Tegelijkertijd groeit de behoefte om controle te houden over gegevens, infrastructuur en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Zorg

    Kort: LUMC test wondanalyse met ai, HeadFirst Global wordt Vertage (en meer)

    Data & AI

    Door ai nemen it-dienstverleners afscheid van het uurtje-factuurtje

    IT Strategy & Governance

    Vier nieuwe opdrachten voor de cio

    Carrière

    Kort: CWI maakt Van Wijngaarden Awards bekend, Rapid Circle ververst management (en meer)

    Carrière

    Ai-revolutie verovert de werkvloer: commercie en onderwijs halen ict in

    Carrière

    Ai-ontslagen kunnen bedrijven duur komen te staan

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs