Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

TopForce levert DWR op tijd een Content Integratie Systeem (CIS)

07 oktober 2010 - 09:39ActueelSoftware & DevelopmentTopForce

TopForce en DWR zijn verheugd dat het Content Integratie Systeem (CIS) voor de Digitale Werkomgeving Rijksdienst (DWR) op tijd en binnen budget is gerealiseerd.

Zeker gezien de korte doorlooptijd van twaalf weken en het fixed price, fixed date karakter van het contract is dit een buitengewoon knappe prestatie. Tom Kok, waarnemend Programmadirecteur DWR zegt hierover:  "Werken op basis van vertrouwen. Dat is de kern van de relatie van het programma Digitale Werkomgeving Rijksdienst met TopForce. Drie kenmerken van hun typische werkwijze: ijzeren procesbeheersing, eerlijk fouten toegeven en hard werken. Ons contract om een content integratie systeem te bouwen was zeldzaam spannend. Ze hebben goed resultaat binnen de tijd en binnen budget opgeleverd. Zo’n klein wonder is voor hen business as usual."

Het programma Digitale Werkomgeving Rijksdienst ontwikkelt samen met de ministeries de digitale werkomgeving voor de rijksambtenaar. Deze werkomgeving bestaat onder meer een rijksbreed intranet, het Rijksportaal, dat DWR samen met het project Overheidscommunicatie Nieuwe Stijl (ONS) heeft gerealiseerd. Het Rijksportaal vervangt op termijn de dertien bestaande intranetsites van de ministeries. De centralisatie van de intranetten stelt ambtenaren in staat om hun werk beter te doen, beter samen te werken en kennis te delen. De ontwikkeling van het Content Integratie Systeem (CIS) voor het Rijksportaal heeft DWR belegd bij TopForce.

Resultaat flexibele projectaanpak overtreft verwachtingen
TopForce werkt volgens een flexibele projectaanpak, (SCRUM), waarin volop ruimte is om tussentijds met de klant te bepalen of de geleverde functionaliteiten nog overeenkomen met zijn wensen. Als dat niet het geval is, dan kan het proces tijdig worden bijgesteld. Een detailplanning voor de lange termijn wordt dus niet gemaakt.
Na het succes bij DWR hebben andere klanten TopForce al gevraagd om deze aanpak ook te gebruiken bij hun project. Paul McFedries (Projectmanager voor TopForce) zegt hierover: "De Scrum-aanpak heeft de verwachtingen overtroffen. Het heeft het projectteam in staat gesteld om op diverse momenten bij de eindgebruikers te toetsen of de resultaten overeenkwamen met hun verwachtingen.

Techniek
E-Spirit, partner van TopForce, levert met het contentmanagement en -integratiepakket FirstSpirit een belangrijk onderdeel voor de realisatie van het project. Dit Contentmanagement en -integratiepakket laat zich onder andere gemakkelijk toepassen in SAP Netweaver omgevingen en is – zowel technisch als wat betreft laagdrempeligheid – uitermate geschikt voor intranetomgevingen die door zeer grote groepen medewerkers gebruikt worden. Ander doorslaggevend punt is de mogelijkheid om content ook naar internetomgevingen te ‘pushen’.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    OpinieSoftware & Development

    Softwareontwikkeling: tijdperk van óf kopen óf bouwen is voorbij

    ActueelSoftware & Development

    Rodeo Software-oprichter Vos veroordeeld tot 63 mln schadevergoeding

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo, ASR in zee met Outsystems (en meer)

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Centric verkoopt Belgische detachering (en meer)

    toetsenbord met security-icoontjes in de vorm van sloten die open en dicht zitten.
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: European Security Program Microsoft, Atos ondersteunt Nations League, ai-assistent in A&H-winkels (en meer)

    ActueelSoftware & Development

    Kort: 10 miljoen voor Wuunder, TCS kennispartner verzekeraars, Frans factuurplatform naar Benelux (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs