Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

KPN en BTC winnen telecomopdrachten OT2010

21 september 2010 - 10:47ActueelInnovatie & TransformatieBTC TeleconsultKPN
Diederik Toet
Diederik Toet

Telecomdienstverleners KPN en BTC Teleconsult hebben elk een grote opdracht voor ruim tweehonderd (semi-)overheden binnengehaald. In het kader van het gezamenlijke telecomaanbestedingsproject OT2010 levert BTC de komende zes jaar meer dan 43.000 mobiele apparaten en hun software en accessoires. KPN verzorgt in die periode inbound-diensten, de afhandeling van inkomende telefoongesprekken zoals in klantcontactcentra.

Bij de opdracht voor inbound-diensten gaat het om ongeveer 21 miljoen gesprekken per jaar, die binnenkomen via telefoonnummers beginnend met de cijfers 08, 09 en 14.

De opdracht voor mobiele apparaten (EUD: end-user devices) betreft de verwerving van een breed assortiment toestellen en accessoires, maar ook software updates, garantieafhandeling en beveiligingsvoorzieningen. Het geschatte aantal toestellen is 43.000. BTC Teleconsult is een onderneming uit Amstelveen. Het bedrijf adviseert en implementeert telecomoplossingen en levert mobiele apparatuur.

Vodafone
Eerder werd bekend dat aanbieder Vodafone voor de derde maal op rij de mobiele spraak- en datadiensten mag verzorgen. Het programmabureau van OT2010 schat de omvang van deze opdracht op ongeveer 70 miljoen euro.

OT2010 is het gezamenlijke aanbestedingsproject voor telecomdiensten bij de (semi-)overheid, waaraan ruim tweehonderd instellingen deelnemen. In totaal worden vijf onderdelen aanbesteed, met een totale omzet van enkele honderden miljoenen euro’s. Het gaat om mobiele telefonie, mobiele apparaten, inbound-diensten (klantcontactcentra), vaste telefonie en sms-gateway (onderdeel van het cluster mobiele telefonie).

Bezwaar
Voor de laatstgenoemde twee onderdelen van OT2010, vaste telefonie en sms-gateway, lopen nog bezwaarprocedures. Deze dienen medio oktober 2010.

Tot de overheidsorganisaties die van deze contracten gebruik gaan maken behoren, naast de twaalf ministeries die het initiatief namen voor de aanbestedingen, provincies, gemeenten, zelfstandige bestuursorganen en zorg- en onderwijsinstellingen.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelOverheid

    Tweede Kamer wil snelle behandeling Nederlandse Digitaliseringsstrategie

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Kort: Mollie komt met betaalterminal Tap, Orange Quantum Systems schaalt quantumtesten op (en meer)

    Digitale overheid
    ActueelOverheid

    Nederland scoort in EU bovengemiddeld bij digitale overheidsdiensten

    ActueelData & AI

    Handelsoorlog zet druk op technologiesector, maar biedt ook kansen

    OpinieSoftware & Development

    Softwareontwikkeling: tijdperk van óf kopen óf bouwen is voorbij

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs