Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Nieuw mkb-programma voor Cisco-partners

15 september 2009 - 21:15ActueelNetwork SecurityCisco

Cisco introduceert een nieuw wereldwijd programma voor partners die zich richten op de mkb-markt. Het programma stelt Cisco-partners in staat hun resultaten verder te verbeteren.

Cisco breidt zijn productportfolio voor het mkb uit met nieuwe technieken voor netwerkbeveiliging en collaboration. De leverancier blijft zich hiermee richten op het ondersteunen van kleine bedrijven, waarbij ook de renteloze financieringsregeling voor mkb-ers wordt verlengd in Europa, de Verenigde Staten en Canada.

Cisco investeert in partners, technologie en ondersteuning om zijn strategie voor het mkb verder te ontwikkelen. Met zijn small business-oplossingen helpt het bedrijven met minder dan honderd medewerkers concurrentievoordeel te behalen. "Met dit nieuwe partnerprogramma en ons uitgebreide productportfolio, helpen we onze partners hun klanten in het mkb succesvol te bedienen", zegt Fred Gerritse, directeur channel Cisco Nederland.

Verschillende programma’s
Om tegemoet te komen aan verschillende typen partners introduceert Cisco vijf verschillende varianten van het Small Business Partner Development Fund (PDF). Zo zijn er specifieke programma’s voor Cisco Registered Partners, Cisco Specialized Partners, online resale partners en service providers. Small Business PDF biedt partners, afhankelijk van de producten die zij inkopen, de mogelijkheid deze eens in het kwartaal te betalen. Ook biedt Cisco zijn partners nieuwe sales-analysetools. Daarmee kunnen zij onder meer dagelijks de voortgang van verkoopprocessen volgen.

Uitbreiding mkb-portfolio
Verder kondigt Cisco uitbreidingen aan in zijn Small Business Pro Series-portfolio. Zo voegt het nieuwe functionaliteit toe aan zijn 500 Series-netwerkbeveiligingsoplossing en introduceert het vijf nieuwe SIP-enabled ip-telefoons. Ook verbetert Cisco zijn Smart Business Communications System.

Meer over

NetwerkbeheerNetworking

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs