Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Integratie van Oracle CRM On Demand en InQuira’s Web Self-Service applicaties

11 september 2009 - 08:55ActueelSoftware & DevelopmentOracle

Oracle kondigt de integratie aan tussen Oracle CRM On Demand en InQuira’s On Demand Web Self-Service applicaties. Hierdoor is het mogelijk om op een consistente manier te reageren op vragen van klanten, ongeacht het kanaal (web, telefoon en community gebaseerd) waarop deze binnen komen.

De geïntegreerde on demand service-oplossing biedt klanten de mogelijkheid naadloos over te gaan van een selfservice omgeving naar een situatie waarin ze in direct contact staan met een helpdeskmedewerker. Daarnaast ontvangen de service agents een overzicht met de problemen, de vragen van de klant en de acties die al zijn ondernomen.

De integratie tussen Oracle en InQuira biedt een geïntegreerde knowledge management-component binnen de Oracle CRM On Demand-oplossing. Deze geïntegreerde dienst kan daarnaast ook binnen Siebel Enterprise CRM geboden worden, waardoor Oracle een hybride oplossing biedt.

"Lexmark stelt hoge eisen als het gaat om klanttevredenheid", zegt Keith Moody, CIO van Lexmark. "Dit vereist toepassingen en tools die ons ondersteunen bij het behalen van een positieve gebruikerservaring. De integratie tussen Siebel CRM en InQuira voor ons on-premise Oracle CRM-systeem, biedt de schaalbaarheid en prestaties die onze serviceorganisaties eisen."

"Organisaties brengen nu hun klantcentrische web- en contact center-strategie in lijn met hun bedrijfsbrede CRM-strategie", aldus Michael Maoz, Gartner VP Distinguished Analyst. "Eén van de meest prangende behoeftes daarbij is de integratie van knowledge management-oplossingen op de desktop van de call center agent waardoor de beschikbare kennis via alle relevante kanalen wordt aangeboden zoals e-mail, chat en telefoon. Daarnaast hebben diverse bedrijven in het kader van deze geïntegreerde oplossing behoefte aan zowel een on-premise (in-huis) oplossing als een SAAS-oplossing."

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Kort: ai op universiteit nu riskeert onoplosbare problemen later (en meer)

    ActueelOverheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ActueelZorg

    Verschuivingen in ecd-landschap ouderenzorg

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Zo voorkom je te grote afhankelijkheid van cloudleveranciers

    basic
    ActueelSoftware & Development

    Kort: Back to Basic!

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs