Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Computer Associates neemt Miramar over

11 maart 2004 - 23:00ActueelInnovatie & TransformatieCA Technologies
Redactie Computable/Data News
Redactie Computable/Data News

Softwarebedrijf Computer Associates (CA) heeft Miramar Systems overgenomen, een leverancier van tools voor desktopmigratie. De omvang van de het in contanten bedaalde overnamebedrag werd niet bekendgemaakt.

Door de overname voegt CA aan zijn softwareaanbod voor desktopbeheer de gepatenteerde ‘Desktop DNA’-technologie van Miramar toe. Die zou het uopwaarderen van pc’s en besturingssystemen veel eenvoudiger maken door alle aspecten van de configuratie van elke pc (de verschillende instellingen voor programma’s, printers, e-mailadressen, et cetera) automatisch te beheren, over te hevelen naar een andere pc en te onderhouden.
 
"Onze klanten hebben twee belangrijke streefdoelen op het vlak van desktopbeheer: de kosten van het pc-park beperken en investeringen in pc’s maximaal terug te verdienen", stelt Mark Barrenechea, senior vice president voor productontwikkeling bij CA. Volgens hem maken de producten van Miramar dat mogelijk.
 
CA gaat ervan uit dat veel bedrijven binnenkort hun pc-park zullen aanpassen aan de huidige normen, aangezien de economie nu eindelijk lijkt te herstellen na een dip van jaren – een periode waarin opwaarderen door budgettaire beperkingen lang werd uitgesteld. Ook de groeiende bezorgdheid om beveiliging noopt veel bedrijven tot het updaten of vervangen van hun pc’s. Al die bedrijven wil CA maar al te graag voorzien van software die dat update- of migratieproces moet vereenvoudigen.
 
In CA’s productaanbod voor desktopbeheer zaten al oplossingen voor softwaredistributie, asset management, beheer op afstand, back-up en herstellen van gegevens, antivirus en beveiligingsbeheer. De ‘Desktop DNA’-technologie van Miramar wordt geïntegreerd in de productfamilies Unicenter, Brightstor en Etrust. De Miramar-producten zullen apart worden gepromoot onder de naam van CA.
Miramar is opgericht in 1989 en is in meer dan 30 landen vertegenwoordigd.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Injectie van 111 miljoen in PhotonDelta definitief

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Innovatiezone in Almere, grote Defensiedeal Pro Warehouse (en meer)

    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en managed services op de MSP Show & Service Desk Show in Utrecht

    AchtergrondOverheid

    Software is gevechtskracht

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Tech aan het front

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs