Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Tulip verkooporganisatie investeert in Tulip

11 december 2003 - 23:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable/CRN
Redactie Computable/CRN

Tulip Distribution International Holding (Tdih) investeert 1 miljoen euro in Tulip Computers. Het krijgt daarvoor vier miljoen nieuw uit te geven aandelen Tulip.

Tdih is de in 2002 verzelfstandigde verkooporganisatie van Tulip met vestigingen in onder meer de Benelux, Frankrijk, Italië en Groot Brittannië. De holding is gevestigd in Den Bosch. Het bedrijf heeft in het verleden ook al geïnvesteerd in de oude moedermaatschappij.
 
De verkooporganisatie voor de Benelux, die momenteel in Amersfoort gevestigd is, gaat begin volgend jaar eveneens naar Den Bosch verhuizen. "Wij zijn weliswaar zelfstandig, maar er is een nauwe samenwerking met Tulip Computers", zegt Jasper Homma, verkoop-directeur Benelux van Tdih. "Met deze investering tonen we aan dat we vertrouwen hebben in Tulip Computers. Voor onze wederverkopers geven we ermee aan dat er continuïteit in het productaanbod zit." Volgens Homma is de verdere investering geen aanzet tot een overname.
 
Over de verhuizing zegt Homma dat deze de relatie met dealers ten goede komt. "We zitten nu op een bedrijventerrein, maar in Den Bosch zitten we op een plein met terrasjes, waardoor de contactmomenten met de dealers verbeteren.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Tulip plaatst drie miljoen nieuwe aandelen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs