Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Storage

NETGEAR verbetert data backup en recovery voor het MKB

01 september 2009 - 12:51ActueelStorageNetgear

NETGEAR, leverancier van technologisch geavanceerde netwerkproducten kondigt vandaag aan dat de ReadyNAS kleinzakelijke productlijn nu Remote Agent voor Linux en UNIX Servers (RALUS) met Symantec Backup Exec voor Windows Servers ondersteunt.

Symantec Backup Exec agent is een op de ReadyNas geïnstalleerde toepassing en communiceert direct met de Symantec Backup Exec software. Hiermee wordt aanmerkelijke prestatieverbeteringen op het gebied van backup, restore, archivering en disaster recovery oplossingen in Backup Exec omgevingen gerealiseerd. NETGEAR is de eerste fabrikant die deze functionaliteit van Symantec op opslagsystemen van minder dan $5,000 mogelijk maakt.

 

Remote Agent breidt de geavanceerde technologie van Backup Exec software nu verder uit dan Windows en NetWare omgevingen. De technologie komt tegemoet aan de wensen van ondersteuning voor het groeiend aantal zakelijke toepassingen die draaien onder Linux besturingssystemen. Door de communicatie te verbeteren tussen op Linux gebaseerde ReadyNAS systemen en Backup Exec servers in Symantec Backup Exec omgevingen, bevordert Remote Agent aanzienlijk de efficiëntie en de resultaten. Dit gaat bovendien gepaard met een aanzienlijk mindere backup- en restore tijd.

 

RALUS voor Backup Exec levert hoge prestaties, netwerkbrede dataprotectie- en recovery voor 32 en 64-bit remote Linux en UNIX servers met inbegrip van ondersteuning voor Intel Xeon EMT64, Intel Pentium EMT64, AMD Athlon, en AMD Opteron processors. De agent wordt direct geïnstalleerd op de ReadyNAS als een RAIDiator Add-On. De Radiator Add-on is gratis te downloaden. Voor de Symantec licentie is een aankoopbedrag verschuldigd. De RALUS Add-On wordt ondersteunt voor Backup Exec versies 10.5 en nieuwer en is beschikbaar als download vanaf zowel http://www.netgear.com als http://www.symantec.com.

NETGEAR’s ReadyNAS producten worden geleverd met 24/7 technische ondersteuning en vijf jaar garantie. Een gratis 30-dagen poef van de ReadyNAS Vault Internet backup service is beschikbaar voor alle ReadyNAS systemen. Meer informatie over de gehele ReadyNAS product lijn kan worden bekeken op: http://www.readynas.com.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    De overstap
    Storage

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Storage

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Storage

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Storage

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Storage

    Airbus maant: 6.000 A320’s direct aan de grond wegens kritieke softwarefout

    cloud zonder geheugen
    Storage

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs