Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Bull regelt ICT-infrastructuur Dirk van den Broek

01 september 2009 - 09:44ActueelIT Strategy & GovernanceBull

Het shared service center DetailResult Services heeft ict-dienstverlener Bull geselecteerd voor het beheer van de ict-infrastructuur. Het center ondersteunt de winkelorganisaties van DekaMarkt en de samenwerkende Dirk van den Broek-filialen op het gebied van ict, administratie en personeelszaken. Het contract heeft een looptijd van vijf jaar. Het shared service center besteedde al eerder zijn ict-infrastructuur uit aan een niet nader genoemde dienstverlener.

Bull wordt verantwoordelijk voor de beschikbaarheid van de ict-omgeving. Die beschikbaarheid is erg belangrijk, zegt accountmanager Vincent Kockx. ‘Het distributiecentrum draait volledig op de beschikbaarheid van de ict-infrastructuur. Prijsinformatie moet onmiddellijk beschikbaar zijn en ook winkels moeten bestellingen snel kunnen doorgeven. Een nieuw distributiecentrum moet er, met nieuwe ict-infrastructuur, binnen zes maanden kunnen staan’, zegt hij.

Daarnaast gaat de dienstverlener ook de hardware leveren aan het shared service center. Er zijn inmiddels enkele Unix-systemen en een nieuwe opslag- en back-upoplossing geleverd. Deze systemen worden ondergebracht in twee datacenters, die het dienstencentrum al heeft ingericht. Door de dubbele uitvoering is load balancing mogelijk en vindt clustering plaats, vertelt de leverancier. Dit betekent dat in geval van een calamiteit automatisch wordt overgeschakeld naar een nieuw systeem.

Steeds meer werkzaamheden
De dienstverlener neemt gedurende het contract steeds meer werkzaamheden op zich. ‘Het jaar 2009 is in feite een transitieperiode’, zegt manager service delivery Edward Scherbinkski van Bull. De werkzaamheden worden daarna uitgebreid en daarna worden nieuwe projecten opgestart. ‘Binnen de looptijd van het contract zullen bij iedere upgrade van de omgeving en vernieuwing van applicaties meer verantwoordelijkheden bij Bull komen te liggen’, zegt Scherbinkski.

De bedoeling is dat DetailResult uit een pool van specialisten kan putten, vertelt Cockx. ‘We hebben afspraken gemaakt over de reactietijden. De specialisten leveren we heel snel zodat projecten snel doorgang kunnen vinden.’

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    EDIC EU digitaal
    IT Strategy & Governance

    EU wil eigen it-branche ruim baan geven bij openbare aanbestedingen

    Rabobank
    AI Agents

    Rabobank: agentic ai verandert het werk van engineers enorm

    De overstap #8
    Soevereiniteit

    Opensource alleen maakt nog niet digitaal soeverein

    IT Industry news

    ASML paait personeel met 20 mille aan aandelen

    Data & AI

    Kort: EU dwingt Google tot meer open Android, geld zoek bij Knaken, Meta gek op privé-data (en meer)

    IT Strategy & Governance

    To­mor­row­land 2026: uitverkocht festival is magneet voor online fraude

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs