Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Cloudprinterbedrijf Peecho drukt nu af via Prodigi

Printfabriek Prodigi in Venlo
Printfabriek Prodigi in Venlo
05 april 2024 - 12:47ActueelCloud & InfrastructuurProdigi
Rik Sanders
Rik Sanders

Peecho, een aanbieder van cloud-printingoplossingen, is gekocht door Prodigi, een internationaal opererend print-on-demand-bedrijf. Door de overname kan het Amsterdamse bedrijf aanhaken bij dit wereldwijde printnetwerk, de uitgebreide productcatalogus en de productiecapaciteiten van Prodigi.

Peecho, opgericht in 2009, biedt een cloudprintplatform en print-on-demand-modules voor apps en websites. Tot de digitaal gedrukte producten behoren fotoboeken, tijdschriften en zakelijk briefpapier.

Het in 2014 gestarte en grotere Prodigi beschikt over een wereldwijd print-on-demand-platform met ook productiefaciliteiten in de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk en Europa (Venlo), gekoppeld aan een wereldwijd netwerk van partners. Er werken ruim honderd man bij het van oorsprong Britse bedrijf. De keuze om in 2017 in Venlo een faciliteit te openen was onder meer vanwege de goede logistieke verbindingen op het Europese vasteland. En historische gezien is de stad in Midden-Limburg een printerbolwerk met vestigingen van Océ (nu Canon), Xerox (ook in het nabijgelegen Venray) en Cimpress (Vistacom).

Met betrekking tot de overname door Prodigi zegt Eric Kickert, algemeen directeur van Peecho én operationeel directeur bij zijn nieuwe eigenaar: ‘De print-on-demand-industrie bevindt zich op een cruciaal punt. Hoewel er consistente groei is geweest van spelers zoals Gelato, Gooten, Printful, en Prodigi, blijft de markt gefragmenteerd, zonder enkel bedrijf dat de ruimte domineert. Deze fragmentatie brengt zowel uitdagingen als kansen met zich mee. Aan de ene kant intensiveert het de concurrentie en maakt het differentiatie belangrijker dan ooit. Aan de andere kant opent het mogelijkheden om marktaandeel te veroveren, niche-segmenten te bedienen, en strategische partnerschappen aan te gaan.’

Meer over

Printing

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Bluetron IT verkoopt tapereparatie-divisie aan Sprague

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs