Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Wie krijgt ict-prijzen?

24 april 2003 - 22:00AchtergrondGovernance & Privacy
José Delameilleure
José Delameilleure

Gisteren zijn de namen bekend gemaakt van de bedrijven die op 20 mei tijdens het Nationaal ICT Event in de prijzen kunnen vallen. Computable publiceert exclusief de nominaties voor de Broos van Erp prijs, de ICT Company Award en de ICT Boardroom Award.

Wie in de prijzen valt, blijkt tijdens het Nationaal ICT Event op 20 mei in Utrecht. Het ministerie van Economische Zaken, Nederland-ICT, Media Plaza, Jaarbeurs Exhibition & Media en VNU Business Publications organiseren dit evenement. In openbare sessies ondervraagt een jury de genomineerden. De winnaars worden ’s avonds bekend gemaakt.

Zes prijzen

De Broos van Erp prijs is een aanmoedigingsprijs voor een succesvolle startende ondernemer uit het midden- en kleinbedrijf, die een zakelijke en innovatieve toepassing heeft ontwikkeld op het gebied van nieuwe media. Aan de prijs is vijftigduizend euro verbonden. De genomineerden zijn (in alfabetische volgorde): Barito Business Solutions, Howards Home, Inpaqt en Interactive Mirror.
De ICT Company Award is bedoeld voor een ict-bedrijf dat het afgelopen jaar uitzonderlijke prestaties geleverd heeft. Deze kunnen betrekking hebben op beleid, producten en diensten, bedrijfsresultaat of de bijdrage van de organisatie aan de stimulering of aanvaardig van ict-toepassingen in maatschappij, bedrijfsleven en overheid. Genomineerd zijn: Amgate, Citrix, Econocom Financial Services, Hitachi Data Systems en Terrazur.
De ICT Boardroom Award bekroont een grote onderneming (meer dan vijfhonderd werknemers) uit de ‘oude economie’ waarvan de directie ict en e-zakendoen een prominente plaats heeft gegeven in de bedrijfsstrategie. Nominaties zijn er hier voor Amev, Koninklijke Boskalis Westminster, PWN en Sara Lee.
Op 20 mei worden naast deze drie prijzen de MyOffice Award, de ICT Personality Award en de ICT Publieksprijs uitgereikt. Voor deze laatste categorie kunt u vanaf vandaag stemmen op de site http://www.ictevent.nl.< BR>

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelSecurity & Awareness

    Phishingtrend: oplichters zetten correcte boekingsgegevens in

    AchtergrondGovernance & Privacy

    Dawnguard belooft volautomatische securitycloudarchitectuur

    OpinieData & AI

    Is Amerikaanse ai straks nog bruikbaar?

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digitale soevereiniteit: hype of noodzaak?

    Systeemfalen
    ActueelSecurity & Awareness

    NCTV brengt vier belangrijke dreigingen in kaart

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs