Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Overname handen schudden

Transacties bij Your.Cloud, Igne, Innolve en BizzCon

28 oktober 2024 - 12:373 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurBizzConIgneInnolveYour.Cloud
Rik Sanders
Rik Sanders

Deze recente transacties op de Nederlandse ict-markt vielen op: overnames van Your.Cloud (ISO Groep) en Igne (Chippr) en eigendomswijzigingen bij Innolve en BizzCon.

ISO Groep sluit aan bij Your.Cloud

De Veenendaalse ict-dienstverlener ISO Groep wordt onderdeel van Your.Cloud. Dit is een bedrijvenconglomeraat van Strikwerda Investments, gericht op it-, cloud- en communicatie-oplossingen voor het mkb. De ISO Groep is al ruim vijfentwintig jaar actief op het gebied van managed printing-, werkplek- en telefonieoplossingen in Midden-Nederland. Bij het bedrijf werken een man of vijftig vanuit kantoren in Veenendaal, Apeldoorn en Haaften.

Met de overname van ISO Groep verbreedt Your.Cloud het dienstenaanbod van de groep, met name op het gebied van printdiensten. Bij de groep zijn bijna dertig bedrijven aangesloten, goed voor een jaaromzet van meer dan driehonderd miljoen euro. Recent werden ook Verweijen ICT en het Duitse Abtis overgenomen. Met die laatste acquisitie zette Your.Cloud de eerste stap naar internationalisatie.

Chippr trekt bij Igne in

Datagedreven softwarebedrijf Chippr versterkt de gelederen van digitaal agentschap en startup-investeerder Igne. De twee Utrechtse bedrijven bundelen hun expertise op het gebied van digitale transformatie en softwareontwikkeling om organisaties beter te ondersteunen bij strategische en technologische uitdagingen.

De samenwerking betekent ook een voortzetting van enkele Chippr-initiatieven: de Chippr Academy en de Chippr Sandbox, beide gericht op talentontwikkeling en innovatie. Door samen te werken met hogescholen en universiteiten willen Chippr en Igne bijdragen aan een nieuwe generatie ontwikkelaars met maatschappelijke impact. In dat licht kent Igne een tak die investeert in startups in met name zorg en welzijn. Het bedrijf haalde hiervoor én voor de verdere groei afgelopen december 300.000 euro op.

Management buy-out bij Innvolve

Het managementteam van Innvolve, bestaande uit Freek Voogt, Roel Rens, Steven Romme, Andrew Passon en Bas Botterman heeft de aandelen Innvolve Groep B.V overgenomen van Ruud van den Broek. Rens en Voogt hadden al in januari 2023 de bestuurstaken van Van den Broek overgenomen.

Het bedrijf uit Vught biedt al zo’n twintig jaar allerlei it-diensten, waaronder voor applicatieontwikkeling, cloudmigratie, kunstmatige intelligentie, de moderne werkplek, beveiliging en managed services. Innvolve is een Microsoft-huis.

BizzCon krijgt één eigenaar

Dennis Ebbenhorst is volledig eigenaar geworden van BizzCon. Deze managed service provider uit De Meern levert ict-diensten aan de detailhandel en horeca. Ruim zes jaar geleden startten Ebbenhorst en compagnon Jan van de Poel het bedrijf. Van de Poel was vooral werkzaam achter de schermen en heeft besloten een andere weg op te gaan.

Volgens Ebbenhorst heeft de eigendomsverandering geen invloed op de samenwerking met klanten en partners. Hij was al verantwoordelijk voor de organisatie en zal dit ook blijven.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Oktober begint met overnames en flink startkapitaal

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs