Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
©

Vertiv benoemt Frank Poncheri tot Chief Human Resources Officer

23 september 2024Cloud & InfrastructuurVertiv

CHRO richt zich op het werven van talent en de ontwikkeling van medewerkers ter ondersteuning van een high-performance cultuur.

Vertiv (NYSE: VRT), een wereldwijde leverancier van kritieke digitale infrastructuur en continuïteitsoplossingen, heeft Frank Poncheri benoemd tot de nieuwe Chief Human Resources Officer (CHRO). In deze rol legt hij verantwoording af aan CEO Giordano Albertazzi. Poncheri gaat de HR-strategie, -ontwikkeling en -uitvoering leiden en daarmee de bedrijfsstrategie van Vertiv verder versterken.

Poncheri heeft meer dan vijftien jaar ervaring in HR en bedrijfsstrategie, met de focus op de wereldwijde ontwikkeling van medewerkers, talentmanagement en high-performance cultuur. Eerder vervulde hij functies als vicepresident HR en bedrijfsintegratie, divisiedirecteur HR en diverse andere functies tijdens zijn tienjarige loopbaan bij Owens Corning in de Verenigde Staten en Finland. Hij begon zijn carrière in HR bij GE Aerospace, na het afronden van diens HR Leadership Program. Poncheri behaalde twee diploma’s aan The Ohio State University, Max M. Fisher College of Business: Bachelor of Science in Business Administration en Master of Labor Relations & Human Resources. 

“Aangezien Vertiv blijft inzetten op innovatie en leiderschap speelt de kwaliteit van onze teams een belangrijke rol in ons succes,” zegt Albertazzi. “Om onze klanten goed van dienst te zijn en onze doelen richting investeerders te halen, is het essentieel dat onze medewerkers goed functioneren binnen onze high-performance cultuur. Ik heb er alle vertrouwen in dat Frank ons gaat helpen in het verder ontwikkelen van een sterke organisatie.”

Poncheri over zijn aanstelling: “Dit is een interessante tijd om actief te zijn in de sector van kritieke digitale infrastructuur en een geschikt moment om het juiste talent aan te trekken. Ik kijk ernaar uit om Vertivs positie in deze sector te versterken door de HR-strategie te leiden en medewerkers de juiste tools en omgeving te bieden die zowel individuele groei als bedrijfsgroei mogelijk maken.”

Ga voor meer informatie naar Vertiv.com.

Meer lezen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs