Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Quint Wellington Redwood voegt ITIL Practitioner Support & Restore-opleiding toe aan trainingsportfolio

12 april 2006 - 15:23ActueelInnovatie & TransformatieQuint

Met ITIL Practitioner Support & Restore (IPSR) voegt Quint Wellington Redwood een nieuwe efficiënte en voordelige training toe aan zijn brede aanbod van ITIL-gerelateerde trainingen. Deelnemers kunnen deze training in vier dagen doorlopen. Dit is exclusief één dag voor het examen en de gedegen voorbereiding hierop. In deze periode kunnen deelnemers een certificering ontvangen voor drie ITIL-processen: Service Desk Management, Incident Management en Problem Management. De compacte en geïntegreerde aanpak van de IPSR-training biedt deelnemers een uitgebalanceerde combinatie van kennis, expertise en certificering. Quint is een van de eerste aanbieders met een wereldwijde accreditatie van de ITIL Certification Management Board (ICMB). Partners kunnen de IPSR-training opnemen in hun ITIL-portfolio. Hiermee verbreden ze hun aanbod en kunnen ze hun omzet op het vlak van trainingen vergroten.

De nieuwe IPSR-training onderstreept de visie van Quint dat ITIL-gerelateerde trainingen wat betreft inhoud beter afgestemd moeten zijn op klantbehoeften. Dit is een andere insteek dan de bestaande trainingen, die zich meestal richten op één enkel proces.

De internationale ITIL Certification Management Board (ICMB) heeft de nieuwe trainingscertificaten en IPSR en IPRC (ITIL Practitioner Release & Control) in het leven geroepen als onderdeel van een vernieuwd internationaal certificeringsprogramma. De ICMB heeft een gezamenlijk voorstel van de examineringsinstituten EXIN en ISEB voor de examenspecificaties en accreditatievereisten voor de nieuwe IPRC- en IPSR-trainingen goedgekeurd. De nieuwe opleiding van Quint is volledig op deze vereisten afgestemd.

"Trainingen vormen vaak een grote kostenpost. Bovendien is het wat betreft planning vaak lastig om mensen bijvoorbeeld zes dagen te missen voor een training", zegt Georges Kemmerling, Senior Consultant bij Quint Wellington Redwood. "Met dit in het achterhoofd hebben wij de nieuw opgezette ITIL-trainingen in ons aanbod opgenomen. Klanten kunnen nu met vijfdaagse training een certificering krijgen voor drie ITIL-processen. Dit zal zowel wat betreft planning als prijs voordelen opleveren. Wij zijn bovendien in staat om deze training wereldwijd aan onze klanten aan te bieden. Met de ITIL-trainingen leggen we de basis voor een effectievere procesvoering bij onze opdrachtgevers. Het mes snijdt dus aan twee kanten: cursisten profiteren van een kennisverbreding, terwijl de procesresultaten verbeteren."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Lummelaars veranderen de wereld

    Netwerk, hub, organisaties
    ActueelData & AI

    Ook Amsterdam krijgt eigen ai-hub

    ActueelCarrière

    Grens tussen cio en cto vervaagt

    OpinieData & AI

    Process intelligence: gamechanger voor supply chain-optimalisatie

    Trein, spoor
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nokia moderniseert GSM-R-netwerk Prorail

    AchtergrondCarrière

    Microlearning: leren in minuten in plaats van dagen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs