Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Industry news » Overnames & fusies

MoveXM, Vortex en Reliance op overnamepad

31 oktober 2024 - 16:32ActueelOvernames & fusiesMoveXMRelianceVortex Capital Partners
Alfred Monterie
Alfred Monterie

MoveXM, Vortex en Reliance kondigen nieuwe overnames aan. In dit stuk zetten we die transacties op de Nederlandse ict-markt op een rij.

KCM, MoveXM en Pride Capital

Het Loosdrechtse KCM, leverancier van experience software (meten van feedback), sluit zich aan bij de Duitse branchegenoot MoveXM.  Met financiële ondersteuning van Pride Capital Partners neemt het bedrijf uit Frankfurt am Main de Nederlandse dienstverlener over. KCM helpt bedrijven meer klantgericht te werken en beter te begrijpen wat onder hun medewerkers leeft.

Voor MoveXM is het alweer de vierde acquisitie dit jaar. Ook de feedback-specialisten Feeddex uit Haarlem, 5Star-Specialist en Inceptivize uit Harmelen behoren tot de groep. MoveXM wil uitgroeien tot een Europese dienstverlener die verschillende marktsegmenten bedient met op maat gemaakte ‘experience management’ (XM)-oplossingen.

Vortex

Vortex Capital Partners gaat Bloxs, leverancier van saas-oplossingen voor het beheer van vastgoedportefeuilles, ondersteunen bij zijn groeiambities. De investeerder krijgt een meerderheidsbelang in de Utrechtse aanbieder van boekhoudsoftware voor vastgoedbedrijven. De rest van de aandelen zit verspreid over het management en andere investeerders.

Met het geld van Vortex gaat Bloxs de functionaliteiten in zijn software en de klantenkring uitbreiden. Acquisities zowel in Nederland als daarbuiten moeten de groei versnellen. Vortex-partner Joost Moerland ziet door toenemende digitalisering, personeelstekorten en steeds complexere regelgeving de vraag naar software voor vastgoedmanagement toenemen.

Reliance

Managed service provider Reliance lijft IeTee Solutions uit Breda in. Met deze toevoeging groeit de groep in twee jaar tijd naar een portfolio van zeven ondernemingen en ongeveer tweehonderd man personeel. De acquisitie van IeTee betekent een verdere invulling van de ambitie om een one-stop-shop voor bedrijven in heel Nederland te worden op het gebied van beheerde diensten, cybersecurity, consultancy en detachering. IeTee Solutions bedient vooral bibliotheken en onderwijsinstellingen. Het bedrijf blijft onder eigen naam opereren. Het huidige managementteam behoudt een belang in IeTee Solutions.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overname Samenwerken Fusie
    Overnames & fusies

    Lancom en Rohde & Schwarz Cybersecurity gaan samen

    Overnames & fusies

    Kort: Anthropic bang van zich zelf, verouderde facturatie werkt wanbetaling in de hand (en meer)

    Overname Samenwerken Fusie
    Overnames & fusies

    Main Capital fuseert Zig met het Deense Unik   

    Overnames & fusies

    Nederlands ai-bedrijf Nebius koopt Amerikaanse Eigen AI

    Overnames & fusies

    Liberty Global bundelt VodafoneZiggo en Telenet

    Overnames & fusies

    Atos trekt zich terug uit Zuid-Amerika

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs