Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Riverbed Steelheads ontvangen EMC Partner Solution Award

01 juli 2010 - 23:013 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurDell EMCRiverbed Technology
Redactie Computable
Redactie Computable

Riverbed, de IT-infrastructuur performance company, heeft aangekondigd dat Steelheads de 2009 EMC Partner Solution Award hebben ontvangen in de categorie ‘Product van het Jaar – Symmetrix’.

. Kandidaten voor de EMC Partner Solution Awards worden geselecteerd op impact op de markt, toewijding aan en inzet van EMC-technologie, aanwezigheid in de markt en omzet. Riverbed biedt een wide area network (WAN)-optimalisatie-oplossing die Steelheads combineert met het Symmetrix-platform. De oplossing versnelt de disaster recovery (DR) en verlaagt de bandbreedtekosten door het verwijderen van grote hoeveelheden repetitieve data van het WAN.

Organisaties zetten oplossingen in die zorgen voor snelle databeveiliging, waardoor hun ‘recovery time objectives’ (RTO) en ‘recovery point objectives’ (RPO) naar beneden worden bijgesteld. Met de WAN-optimalisatie-oplossingen van Riverbed kunnen organisaties, ongeacht hun grootte, IT-problemen oplossen, waaronder slechte applicatieperformance, trage database back-ups en onvoldoende bandbreedte op remote locaties.

De Steelheads van Riverbed zijn gekwalificeerd om samen te werken met EMC SRDF/A (Symmetrix Remote Data Facility/ Asynchronous) voor zowel DMX en V-Max. Door het verwijderen van grote hoeveelheden repetitieve data van het WAN tijdens SRDF/A-werkzaamheden, worden DR-processen versneld en IT-kosten verlaagd. SRDF is de business continuity-oplossing van EMC die een host-onafhankelijke en gespiegelde data storage-oplossing biedt voor gedupliceerde productiedata voor één of meerdere fysiek gescheiden Symmetrix-storagesystemen.

"We hebben nauw samengewerkt met EMC om er zeker van te zijn dat Riverbed een robuuste, eenvoudig te gebruiken en beheren WAN-optimalisatie-oplossing biedt voor grootschalige datacenters", zegt Venugopal Pai, vicepresident alliances van Riverbed. "Wij zijn vereerd dat de Steelheads zijn gekozen uit het grote partneraanbod uit de EMC Solution Gallery en dat hun impact op de markt wordt erkend. We kijken uit naar voortzetting van onze diepgaande samenwerking met EMC om zo aan de steeds veranderende behoeften van organisaties te voldoen."

Riverbed maakt deel uit van het EMC Select Program, waardoor EMC Steelheads kan wederverkopen. Deze oplossingen zijn ontwikkeld om het verkeer tussen datacenters te optimaliseren. De Steelheads die door EMC worden aangeboden, worden aangedreven door het Riverbed Optimization System (RiOS) dat in 2009 door EMC E-Labs is gekwalificeerd. Deze kwalificatie betekent dat gezamenlijke klanten de WAN-optimalisatie-oplossing kunnen uitrollen in hun datacenters. De Steelheads hebben ook de EMC E-Lab-kwalificatie ontvangen voor EMC MirrorView/A, EMC Celerra Replicator en EMC SAN Copy.

De winnaars van de EMC Partner Solution Award zijn gekozen uit circa 650 partners in de EMC Solution Gallery vanaf 31 december 2009. Iedere oplossing uit de EMC Solution Gallery wordt geleverd door een EMC Partner met een bewezen reputatie en is goedgekeurd door EMC.

Meer over

StorageTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Heibel binnen OR van ASML leidt tot breuk

    Overheid

    DigiD-beheerder Solvinity in beroep tegen overname-verbod

    Data & AI

    SpaceX koopt Cursor-maker Anysphere voor 60 miljard

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Contract, partner
    Data & AI

    TCS en DXC worden Global Premier-partner van Anthropic

    ai cyclotron
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Europese netwerktech-alliantie ziet licht, Futureproof Group lijft WSB Solutions in (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs