Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Onderwijs

Trinicom sluit pact voor vaardigheidstraining T5

Training
23 juni 2010 - 10:02ActueelOnderwijsKana
Pim van der Beek
Pim van der Beek
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Opleider Extra Trainers uit Almere heeft een vaardigheidstraining ontwikkeld voor T5, de software van Trinicom waarmee klantcontactcenters reacties via e-mail, chat en telefoon verwerken. Met de nieuwe training moeten gebruikers naast technische kennis hun vaardigheden verbeteren om klantgerichter te werken. Deze training komt voort uit een samenwerking die Trinicom en Extra Trainers op 1 mei 2010 hebben gesloten.

Gebrek aan vaardigheden bij gebruikers van T5 leidt volgens Trinicom-directeur Wilco Rietberg onterecht tot de conclusie dat het systeem niet goed functioneert. Rietberg: ‘Wordt er bijvoorbeeld een verkeerde template gebruikt, dan krijgt de consument geen goed antwoord. Dit leidt tot herhaling van vragen en tot de conclusie dat het systeem niet functioneert, terwijl het juist een kwestie is van onvoldoende training van de zogenaamde softskills. Met communicatietrainingen wordt de consument nog beter bediend en dat heeft positieve invloed op zowel efficiëntie, als op de klantenservice.’

De softwareleverancier uit Wilp blijft verantwoordelijk voor de technische training van gebruikers van T5. Extra Trainer brengt gebruikers vaardigheden bij om klantgerichter te werken. Het gaat bijvoorbeeld om doelgericht en efficiënt e-mailen en klantgericht telefoneren.

Kruisbestuiving
Volgens de betrokken partijen zorgt de samenwerking voor een kruisbestuiving. De consultants van de softwareleverancier noemen de naam van het trainingsinstituut bij klanten. Vervolgens worden contacten gelegd met Extra Trainers. Anderzijds meldt het cursusinstituut zich bij de softwareleverancier als een andere klant van de opleider een verouderd klantcontactsysteem gebruikt.

Bedrijven die werken met de software van de leverancier zijn Agis Zorgverzekeringen, Albert Heijn, De Kindertelefoon, Rabobank, Telfort, Univé en Universiteit Utrecht.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    shutterstock_2492545613

    Partnerartikel
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale aut...

    Organisaties willen sneller digitaliseren, slimmer werken met data en profiteren van de mogelijkheden van cloudtechnologie en kunstmatige intelligentie. Tegelijkertijd groeit de behoefte om controle te houden over gegevens, infrastructuur en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Kort: Microsoft geeft Copilot meer zelfstandigheid, knelpunten remmen tech-startups (en meer)

    Overheid

    IPN luidt noodklok: huidige financiering ict-onderzoek schiet tekort

    IT Strategy & Governance

    Eurofiber gaat Groningse ai-fabriek huisvesten voor Surf

    Onderwijs

    Kabinet investeert miljoenen in wetenschap en (tech)talent 

    Data & AI

    Kort: Mistral krijgt 3 miljard voor strijd om ai-markt, Futureproof Group neemt BIT over (en meer)

    Data & AI

    Eindhovense chip haalt ai uit datacenter

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs