Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Cisco vernieuwt zijn partnerprogramma

07 juni 2010 - 13:33ActueelCloud & InfrastructuurCisco
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Cisco kondigt aan zijn pan-Europese partnerprogramma Avant Garde te gaan vernieuwen. De leverancier wil zo zijn partners beter ondersteunen en reeks geschikte partners uitbreiden.

Cisco zegt het initiatief te ontplooien om partners een impuls te geven nu de economie aantrekt. Het nieuwe partnerprogramma bestaat uit een suite van tools, informatie en incentives die partners kunnen aanwenden om nieuwe business aan te trekken en te behouden.

Avant Garde ondersteunt verkoopafdelingen van bedrijven tot 1500 medewerkers. Het programma heeft als doel de verkoop- en marketinginitiatieven van de partners te verbeteren om zo te profiteren van de 4 miljard dollar potentiële omzet binnen dit segment.
"Cisco ziet dat de recessie het Europese bedrijfslandschap onherroepelijk heeft veranderd. Nu we die tijd achter ons kunnen laten, is het moment daar om te accelereren en onze partners te ondersteunen de vraag bij klanten in te vullen", zegt Fred Gerritse, directeur partnerorganisatie van Cisco Nederland. "Het Avant Garde-initiatief helpt partners in een vroeg stadium gesprekken te voeren rondom nieuwe businessmodellen en veranderingen, en deze juist aan te wenden om groei te realiseren."

Het programma bestaat uit twee tracks: Avant Garde Start voor partners die zich in de beginfase bevinden en Avant Garde Plus voor partners die hun relatie met Cisco willen uitbreiden.

Avant Garde Start is gericht op partners die willen samenwerken met Cisco en de distributiepartners. Deze partners profiteren van verkooptrainingen en hulp bij het opzetten van sales-initiatieven. Daarnaast krijgen ze informatie over klanten en co-marketingdiensten. Zo zijn ze beter in staat commerciële kansen te identificeren en te benutten.

Avant Garde Plus is bedoeld voor Certified Partners die een sterke positie hebben in een bepaald klantsegment. Dit premium programma bevat onder meer een suite van verkoopondersteunende diensten voor gezamenlijke lead-generatie. Bovendien biedt het programma financiële beloningen voor die partners die strategische doelen halen.

Meer over

NetwerkbeheerNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Digitale soevereiniteit,wat is dat eigenlijk?

    Werkplek & Beheer

    Finalist lijft Liferay-msp Proteon Communication Builders in

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    Cloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs