Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Alcatel-Lucent brengt Visual Collaboration-suite

01 augustus 2011 - 11:00ActueelCloud & InfrastructuurAlcatel-Lucent
externe partij
externe partij

Alcatel-Lucent Enterprise heeft Visual Collaboration-suite uitgebracht, waarmee er een kostenefficiënte hoge kwaliteitsvideo-oplossingbeschikbaar komt. Visual Collaboration Suite gaat verder dan de huidige, dure en beperkte teleconference-oplossingen, dankzij de open standaard, aldus de ontwikkelaar. Hiermee kan videocommunicatie uitgebreid worden naar elke locatie, op ieder type apparaat.

In samenwerking met partners Smart Technologies, Radvision en Lifesize brengt Alcatel-Lucent een breed assortiment Visual Collaboration-oplossingen – inclusief infrastructuur, applicaties en videosystemen – op de markt. De oplossingen beschikken over intelligente functies zoals de beschikbaarheidsweergave, eenvoudig te gebruiken interfaces en ‘drag and drop’-mogelijkheden, waarmee medewerkers elkaar altijd kunnen bereiken. Zo kunnen ze via ieder apparaat een videoconnectie opzetten voor een real-time face-to-face gesprek, terwijl ze tegelijkertijd content delen.

De Visual Collaboration-suite bevat ook Alcatel-Lucents interactieve whiteboard-oplossing die samen met Smart Technologies is ontwikkeld. Deze nieuwste oplossing integreert het delen van content met behulp van de Alcatel-Lucent My Teamwork-applicatie. Daarnaast is het ook mogelijk om met behulp van deze interactieve oplossing – mede mogelijk gemaakt door het Smart Board 685ix interactieve whiteboard-systeem – een video whiteboarding-sessie op te zetten tussen werkgroepen in vergaderruimtes en op remote locaties. Het whiteboard is verbonden met de deelnemers in de conference call en zij kunnen real-time schrijven en samenwerken met alle mensen die deelnemen aan de video conference. Ze zien hierdoor meteen wat er wordt geschreven en aangepast.

De Visual Collaboration-suite biedt daarnaast een web gebaseerde video conferencing client voor desktops van medewerkers en een aantal oplossingen van Radvision en Lifesize. Hiermee kunnen infrastructuur- en vaste videosystemen voor kleine, middelgrote en grote vergaderruimtes opgezet worden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    student vrouw leren laptop computer
    Cloud & Infrastructuur

    Alcatel-Lucent levert Universiteit Utrecht netwerk

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Alcatel-Lucent verkoopt Genesys-divisie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs