Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Rackmount Network Security Platform met 6 Gb Ethernet Poorten

28 februari 2008 - 10:28ActueelSecurity & AwarenessJMS

ADLINK lanceert de ALS-3206, het meest recente rackmount Internet beveiligingsplatform. De ALS-3206 is het bewijs van de commitment van ADLINK aan de netwerk security systeemintegrators en aan ontwikkelaars van netwerk applicatiesoftware: een goed functionerend netwerk beveiligingsplatform met een juiste verhouding van prestatie en kosten.

Dit product is gepositioneerd als een mid-range netwerk beveiligingstoepassing, dat toch een brede range aan uitbreidingsmogelijkheden voor high-end prestaties biedt. De ALS-3206 ondersteunt verschillende Intel® processoren, inclusief de CoreTM2 Duo, CoreTM Duo, CoreTM Solo en Celeron® M processoren. Tevens ondersteunt de ALS-3206 de Intel® 945 GME en ICH7R chipset en biedt twee PCI-XTM en één PCITM extensie sloten.

Een uniek kenmerk van de ALS-3206 is de optie om de twee PCI-XTM extensie sloten to configuren: één slot voor een 4-poorts Gigabit Ethernet kaart en het andere slot voor een netwerk beveiligingsaccelerator. Deze combinatie van kenmerken bieden mogelijkheden voor een uitgelezen keuze uit anti-virus software, content security en PKI software applicaties.

Ter uitbreiding van aansluitmogelijkheden biedt de ALS-3206 zes 10/100/1000 Mbps LAN poorten aan de voorzijde. Voorts is er ook een RS-232 seriële poort (DB-9 connector) ten behoeve van lokaal systeemmanagement, onderhoud en diagnose. De ALS-3206 voorziet in vier SATA II HDD interfaces, twee DIMM sockets geschikt voor maximaal 4 GB DDR2 RAM, vier USB 2.0 poorten, twee PS/2 poorten, één CompactFlash® slot en één VGA poort (alles in 1U uitvoering).
De ALS-3206 serie is een kostenvriendelijke en effectieve oplossing voor IDS, IPS, UTM, firewall, VPN gateway, load balancing en "traffic mining"- toepassingen.

JMS Industrial Automation assembleert, levert en onderhoudt industriële configuraties en is onder meer exclusief distributeur voor de ADLINK producten in de Benelux. Met meer dan 25 jaar ervaring en gedegen marktkennis heeft JMS Industrial zich ruimschoots bewezen als betrouwbare partner in industriële automatiseringsoplossingen. Meer informatie: 0174-291000 of www.jmsindustrial.nl

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    investeringen overname
    Security & Awareness

    Kort: EyeTi lijft Azerty, Uni Systems bouwt EU-breed cyberrapportagesysteem (en meer)

    Security & Awareness

    Ciso Community Nederland vraagt om ict-minister  

    Cloud & Infrastructuur

    Geheime Chinese kopie van ASML’s nieuwste chipmachine ontdekt in Shenzhen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: AP slingert HAN op de bon, model van Fujitsu brengt mens en robot nader tot elkaar (en meer)

    Itsme identificatie
    Security & Awareness

    Belgische Itsme neemt identificatiedienst iDIN over

    Overheid

    Gemeenten missen helder stelsel voor digitale veiligheid

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs