Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Storage

Data Domain introduceert nieuw backup systeem voor remote kantoren

20 februari 2008 - 22:383 minuten leestijdActueelStorageData Domain

Data Domain, leverancier van gededupliceerde opslagsystemen voor backup van bedrijfsschijven en disaster recovery voor serverparken kondigt de beschikbaarheid van de Data Domain DD120 aan.

Het is ’s werelds kleinste volwaardige deduplicatie opslagsysteem en voorziet decentrale organisaties van een kosteneffectieve beveiliging van de gegevens van remote kantoren. Met de nieuwe DD120 breidt Data Domain de mogelijkheden van zijn high-end units verder uit, o.a. met replicatie, beheer en ondersteuning voor backup en nearline-gegevens voor kleinere locaties op afstand. Met deze aankondiging benadrukt Data Domain dat zij nu ook een oplossing hebben voor grote ondernemingen die gebruik willen maken van geautomatiseerde disaster recovery met diskgebaseerde backup/restore voor de kleinere remote locaties.

Het nieuwe low-end DD120-systeem heeft een doorvoer van max. 150 GB/uur aan inline gededupliceerde backup opslag en tot 18 TB aan logische capaciteit in een 1U-behuizing. Daarnaast wordt iedere DD120 geleverd met de Data Domain Replicator-software voor de beveiliging van kleinere locaties op afstand. De DD120-systemen zijn specifiek ontwikkeld om data van deze locaties gededupliceerd te repliceren naar een centraal datacenter voor een volledig geautomatiseerde disaster recovery oplossing. De DD120 maakt gebruik van hetzelfde besturingssysteem als alle overige systemen van Data Domain en biedt de beproefde functionaliteiten voor geautomatiseerde datareplicatie, deduplicatie van data, beheer en onkwetsbaarheid van data voor lange lokale en decentrale DR. De DD120 biedt een eenvoudige integratie dankzij de ondersteuning van een enorm aantal backup- en nearline-toepassingen middels een CIFS- of NFS-fileserver protocol of door gebruik te maken van de nieuwe Symantec Veritas NetBackup OpenStorage (OST) interface.

De DD120 werkt samen met alle bestaande Data Domain-systemen, zoals de DDX Array Series die kan worden ingezet als centraal systeem voor het opslaan van datasets die van maximaal 320 locaties zijn opgeslagen. Dankzij de gededupliceerde replicatietechnologie, waarin Data Domain marktleider is, wordt efficiëntie van de netwerkbandbreedte tijdens de geautomatiseerde replicatie van backup- en archiefdata tot wel 99% verhoogd. Daarmee wordt de replicatie van gegevens op een WAN zeer kosteneffectief. Bovendien dedupliceert de Data Domain Replicator-software data van meerdere locaties zeer efficiënt alvorens slechts de nieuwe en unieke gegevens via het netwerk naar de centrale lokatie te versturen.

Steve Duplessie, senior analist bij The Enterprise Strategy Group, Inc.: "Data Domain breidt zijn terrein uit: de grootste klanten kunnen deze technologie nu voor hun decentrale vestigingen gebruiken, waarbij alle data van het bedrijf eenvoudig en gemakkelijk op één centrale locatie worden geconsolideerd, zonder direct de bank te doen springen."

"De DD120 biedt een betaalbare manier van eenvoudige en automatische lokale backup en restore en replicatie op afstand, voor minder dan ooit," aldus Brian Biles, VP Product Management bij Data Domain. "Dit is een prachtige nieuwe mogelijkheid voor decentrale organisaties die een tape-autoloader overwegen maar opzien tegen de dagelijkse rompslomp. Je hoeft er niet langer op toe te zien dat een medewerker de tapes vervangt en op tijd opstuurt – die tijden zijn voorbij. Dankzij de DD120 worden opslag en transport geautomatiseerd terwijl het beheer gecentraliseerd wordt."

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    De overstap
    Storage

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Storage

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Storage

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Storage

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Storage

    Airbus maant: 6.000 A320’s direct aan de grond wegens kritieke softwarefout

    cloud zonder geheugen
    Storage

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs