Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

TerraTec versterkt positie in Nederland

02 maart 2007 - 10:29ActueelWerkplek & BeheerTerratec
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

TerraTec, fabrikant van geluidskaarten uit Duitsland, versterkt haar netwerk in Nederland. Hiervoor gaat TerraTec in zee met twee distributeurs.

Door de snelle groei die het Duitse TerraTec de afgelopen jaren meemaakte in Europa is er de noodzaak om het huidige distributiemodel uit te breiden en te versterken. "Nu wij ook een breder productportfolio voor beide voornaamste computer platformen aanbieden, moet dit natuurlijk ook ondersteund worden door een krachtig en stabiel distributienetwerk", zegt Bart Wekx, Key Account Manager bij TerraTec. "Met onze twee nieuwe distributiepartners: Dertech International en MACplus / Five4U, ben ik ervan overtuigd dat wij dit stabiele maar brede netwerk in handen hebben met een zeer duidelijke marktfocus!"
Dertech International, een zeer gedreven distributeur in computertechnologie en telecommunicatie producten, is al sinds enige tijd een belangrijke referentie in deze sector. De sleutel voor hun succes ligt in de kwaliteitsservice, die zij hun klanten bieden, samen met een juiste productkeuze formule. Vanaf 1 maart 2007 verdeelt Dertech ook TerraTec-producten in de Nederlandse markt.
MACplus / Five4U is dé distributiepartner voor alle accessoires, software en randapparatuur voor Apple producten in de Benelux. TerraTec richt zich meer dan ooit naar de MAC-gebruiker met haar digitale en analoge TV-oplossingen (zoals met de recent gelanceerde Cinergy T Express) en de geluids- video- en streaming media (zoals de Noxon iRadio internetradio). Deze producten zijn een belangrijke aanvulling op hun huidige assortiment.
"Sinds de introductie van ons zeer breed aanbod Cinergy tv oplossingen voor beide platformen, het vrij komen van digitale tv via de ether en de sterke opkomst van internetradio, willen wij een duidelijk signaal geven dat TerraTec in 2007 op meerdere markten thuis is en hierin een marktleidende positie inneemt. Wij kijken alvast uit naar de intensieve samenwerking met Dertech en MACplus / Five4U voor de distributie van al onze innovatieve oplossingen voor zowel het Windowsplatform als het MAC-platform in de Nederlandse markt!"

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    e-mail
    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft verhoogt drempel voor inkomende e-mail

    Rusland, hacker
    ActueelSecurity & Awareness

    AIVD deelt technische details van grote politiehack

    ActueelWerkplek & Beheer

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelOverheid

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs