Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Adobe brengt videobewerking naar het web

23 februari 2007 - 09:27ActueelInnovatie & TransformatieAdobe

Adobe Systems Incorporated stelt voor het eerst zijn creatieve software online beschikbaar met de introductie van webgebaseerde video-remix- en –bewerkingstechnologie.

Adobe gaat daarvoor een samenwerking aan met Photobucket. 35 miljoen gebruikers hebben daardoor gratis toegang tot de digitale videobewerkingstools van Adobe via de website van Photobucket. De samenwerking betekent voor Adobe een nieuwe manier om videobewerkingssoftware beschikbaar te maken. Het videoportfolio van Adobe omvat populaire producten zoals Adobe Premiere Elements en Adobe Premiere Pro.

De komende maanden verwacht Adobe nog meer samenwerkingsverbanden te kunnen aankondigen met internet- en mediabedrijven. De inkomsten uit deze gratis diensten zullen voornamelijk voortkomen uit advertenties. Daarnaast zal Adobe klanten ook eenvoudige manieren aanbieden om hun software te upgraden naar Adobe Premiere Elements en Adobe Photoshop Elements.

"Door het toevoegen van Adobe's webgebaseerde video-remix- en -editingtools aan Photobucket bieden we de hechte gebruikersgemeenschap vele nieuwe mogelijkheden", zegt John Loiacono, senior vice president of Creative Solutions bij Adobe. "Ze kunnen nu kwalitatief betere en meer gevarieerde video's maken en verspreiden. Door de krachtige editing- en compositiemogelijkheden van onze software te vereenvoudigen, kan nu iedereen aantrekkelijke video's op internet plaatsen."

De samenwerking met Photobucket geeft een indicatie van het soort samenwerkingsverbanden en gebruikerservaringen waarop Adobe wil inzetten in de toekomst. De webgebaseerde video-remix- en -bewerkingstechnologie van Adobe is een gebruiksvriendelijke oplossing die de mogelijkheid biedt om video's te personaliseren en aanpassen voor ze verspreid worden naar een breder online publiek. Gebruikers kunnen muziek, effecten, overgangen en titels  toevoegen via drag-and-drop en clips opnieuw ordenen, bewerken en in onderdelen verdelen.

De webgebaseerde video-remix- en -bewerkingstechnologie is een lichtgewicht Adobe Flash-applicatie die is gemaakt met Adobe Flex-software. De oplossing is toegankelijk voor de meer dan 700 miljoen PC's die op dit moment Adobe Flash Player ondersteunen. De technologie wordt direct gelanceerd op de website van Photobucket, zonder tijdrovende downloads of problemen op het gebied van platformcompatibiliteit. Op dit moment is de Adobe-software beschikbaar via een gelimiteerde Beta-versie voor gebruikers van Photobucket Pro. Begin maart 2007 zullen de tools beschikbaar zijn voor de gehele gebruikersgemeenschap van Photobucket.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Schaduw-ai en het risico voor organisaties

    Innovatie & Transformatie

    Overheid investeert fors in digitale transformatie

    Bluesky X
    Data & AI

    Kort: Mobiel netwerk VodafoneZiggo vernieuwd, dislikes voor Bluesky (en meer)

    veiligheid ai onderwijs
    Onderwijs

    Tech als kans, veiligheid als voorwaarde in onderwijs

    Nexperia
    Innovatie & Transformatie

    Escalatie intern conflict bij Nexperia

    ai saas ondersteboven
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Saas op de kop, twee derde bedrijven zegt ai-potentieel niet waar te maken (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs