Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

ion-ip wint “iRule. Do You?”-wedstrijd van F5 Networks

19 februari 2007 - 09:40ActueelCloud & InfrastructuurF5 NetworksION-IP

Internet en netwerk services provider ion-ip heeft de “iRule. Do You?”-wedstrijd van F5 Networks gewonnen.

Doel van deze wedstrijd is te laten zien wat de impact is van de BIG-IP iRules op applicaties en IT-infrastructuur. iRules besparen bedrijven, service providers en online dienstenaanbieders een enorme hoeveelheid ontwikkelwerk en zorgen voor succesvolle implementatie van applicaties, zonder het aanpassen van het netwerk of de applicatie. iRules zijn een belangrijk onderdeel van het Big-IP product. De door ion-ip ontwikkelde iRule zorgt ervoor dat sessieverkeer steeds op de juiste server terecht komt. Bedrijven hoeven dan niet te beschikken over een groter serverpark als het dataverkeer toeneemt en besparen zo onnodige kosten.

Sake Blok, network engineer bij ion-ip, heeft de "iRule Persist on Http Data" ontwikkeld. De nieuwe iRule zorgt ervoor dat bij het gebruik van loadbalancers het dataverkeer naar de juiste server wordt gestuurd. Een loadbalancer verdeelt het internetverkeer over verschillende servers. Wanneer er sprake is van sessie-gerelateerd verkeer is het noodzakelijk dat dezelfde sessie op dezelfde server afgehandeld wordt. Soms kan een sessie alleen maar geïdentificeerd worden aan de hand van gegevens die zich in de data bevinden. De nieuwe "iRule Persist on Http Data" zorgt hiervoor.

Een jury van industriëlen, analisten en pers en een team van iRules-experts beoordeelden de iRule op innovatie, creativiteit en bruikbaarheid. De jury prees de iRule voor het begrip van http, het sturen van dataverkeer en de kostenbesparing die ermee gerealiseerd wordt.

Sake Blok, network engineer ion-ip: "Ik werk al jaren met loadbalancers en ben gespecialiseerd in analyse, balancing en datastromen. In mijn dagelijks werk heb ik te maken met complexe IT-infrastructuren. iRules voegen extra functionaliteit toe en daarmee kracht. Ik heb met de nieuwe iRule mijn kennis van applicaties, infrastructuren, protocollen en programmeren gecombineerd met de kracht van iRules."

Oscar Roelofs, Business Unit Manager ion-ip: "Deze prijs bewijst het enorme kennisniveau van onze engineers. Dit succes is een combinatie van de competenties van Sake en ook de manier waarop ion-ip op het hoogste niveau wil presteren. Met de F5 technologie en de bijbehorende iRules voorzien we onze klanten van de beste oplossingen voor hun IT-infrastructuur."

Meer over

NetwerkbeheerNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Bluetron IT verkoopt tapereparatie-divisie aan Sprague

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs