Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Decru en RSA partneren in ontwikkeling van standaard

07 februari 2007 - 15:39ActueelCloud & InfrastructuurDecruRSA

NetApp bedrijf Decru heeft in RSA, de security-divisie van EMC, een strategische partner gevonden om gezamenlijke klanten enterprise data protectie-oplossingen (edp) te bieden. De twee organisaties willen samen een standaard ontwikkelen voor bedrijfsbrede versleuteling en key-management.

De afgelopen jaren zijn zowel bedrijven als overheidsinstellingen onder grote druk komen te staan om gevoelige en betrouwbare informatie te beveiligen. Deze taak wordt gecompliceerd door de infrastructuur van bedrijven een verscheidenheid aan applicaties, operating systems, netwerken en opslagomgevingen omvat. Bedrijven erkennen de noodzaak van beveiliging maar zijn over het algemeen terughoudend om encryptie-oplossingen te implementeren zonder een centrale gedragscode en een infrastructuur voor key-management. Decru en RSA gaan samen deze uitdaging aan en de RSA Key Manager-software wordt een integraal deel van de edp. RSA Key Manager is een stand-alone product voor key lifecycle management dat is ontworpen om encryptiesleutels effectief te beheren door een gecentraliseerde, veilige en eenvoudige administratie voor alle applicaties.

Decru DataFort-beveiligingsapplicaties automatiseren en vereenvoudigen storage-security voor heterogene bedrijfsomgevingen. Decru's oplossing combineert encryptie, authenticatie, toegangscontrole, auditing en policy-management voor de organisatiebrede beveiliging van opgeslagen data. Decru zet zich sterk in voor standaarden en interoperabele oplossingen, zoals met de launch van het Decru OpenKey-programma in juni 2006.

"We helpen onze klanten bij het behalen van hun doelstellingen door risico's te verlagen, compliance-regelgeving door te voeren en belangrijke informatie over klanten, werknemers en partners te beveiligen", zegt Rick Welch, vice president en general manager, Data Security Business Unit RSA, de security-divisie van EMC. "Bedrijven vragen RSA om een uitgebreide set van enterprise data protection-oplossingen en met Decru's oplossingen wordt het mogelijk om keuze en flexibiliteit te bieden waardoor we nog beter aan de vraag voldoen."

"We zijn zeer verheugd over onze samenwerking met RSA, een pionier op het gebied van informatiebeveiliging", zegt Suresh Vasudeven, senior vice president en general manager van Decru. Door samen te werken, kunnen RSA en Decru best-in-class oplossingen bieden om de grootste uitdagingen op het gebied van data-security op te lossen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    TPU
    Data & AI

    Kort: Google en Anthropic in tpu-deal van vele miljarden, Clippy is Back! (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Personeelskosten en cloudgebruik drijven ict-kosten gemeenten op

    OpenAI atlas
    Data & AI

    Hello Atlas, bye bye Chrome?

    Cloud & Infrastructuur

    Chipconflict tussen Nederland en China legt VW-fabrieken lam

    Cloud & Infrastructuur

    Checklist overstappen naar Europese cloudomgeving

    cloud zonder geheugen
    Cloud & Infrastructuur

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs