Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Check Point naast software nu ook in hardware

06 februari 2007 - 09:18ActueelGovernance & PrivacyCheck Point
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Check Point, leverancier van internetbeveiliging, kondigt vandaag een compleet nieuwe productlijn aan van unified threat management (UTM) appliances, genaamd UTM-1.

De UTM-1 biedt middelgrote en regionale kantoren een complete multi layer beveiliging tegen internet bedreigingen zoals spyware, virussen, netwerk aanvallen en meer. De UTM-1 is gebaseerd op de technologie van Check Point en biedt beveiligingskenmerken zoals firewall, vpn, intrusion prevention, antivirus, anti spyware, web application firewall, VoIP-beveiliging, instant messaging en peer-to-peer blokkeringen, webfiltering en remote access.

Peter Sandkuijl, SE manager Norther Europe: "Check Point is heel erg enthousiast dat het nu gehoor kan geven aan de vraag uit de markt naar een 'one stop shop'-product. Ons businessmodel is nog steeds gebaseerd op de verkoop van de toegevoegde waarde die we in software bieden. In de markt waar UTM-1 voor bedoeld is, schaften klanten echter om uiteenlopende redenen andere en kwalitatief mindere producten aan. Check Point stelt dat geen enkele klant het met minder genoegen zou moeten nemen."

De Check Point UTM-1-appliance kan als een stand-alone oplossing worden gebruikt of als onderdeel van een grotere netwerkomgeving met gecentraliseerd beheer vanaf één enkele locatie. De unit kan eenvoudig worden toegevoegd aan al bestaande Check Point-netwerkomgevingen en wordt beheerd met bestaande managementoplossingen van Check Point, zoals het Check Point SmartCenter of Provider-1.

De UTM-1-oplossingen vereenvoudigen de beveiligingstaak van het netwerk en bieden gelijktijdig een flexibele en beveiligde site-to-site connectiviteit en remote access naar bedrijfsbronnen. Elke appliance kan eenvoudig worden uitgebreid met aanvullende functionaliteit zoals web application firewall, ssl vpn, quality of service (QoS) en reportingmogelijkheden.

Sander Nieuwstraten. managing director NOXS Nederland, stelt: "Check Point is een zeer belangrijke speler in deze markt. De nieuwe appliance geeft NOXS de mogelijkheid om samen met Check Point de midmarket en het smb actief te bewerken. Zo bieden wij de applicance aan als onderdeel van een bundel waarin ook training en leadgeneratie-trajecten zijn opgenomen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Software & Development

    Kort: Miyagami koopt Vietnamese software-ontwikkelaar, Axians rondt implementatie Unit4 ERPx bij Cordaid af (en meer)

    Overheid

    ‘Dit uitbestedingsproject voor omzetbelasting moet koste wat kost stoppen’

    Governance & Privacy

    AI-Impactbarometer op rood: AP eist snelle actie kabinet

    Jacob Spoelstra
    Governance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Hunted

    Overheid

    Kathmann: Stoppen migratie naar Amerikaans omzetbelastingsysteem kan nog  

    Governance & Privacy

    Kort: Gemeenten boeken weinig winst in security, VGZ verlengt werkplekcontract met OGD (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs