Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Plasmon’s UDO Archive Appliance gecertificeerd voor C2C Archive One email archiveeroplossingen

18 januari 2007 - 09:03ActueelCloud & InfrastructuurC2CPlasmon

Plasmon, leverancier van professionele opslagsystemen, maakt bekend dat de UDO Archive Appliance door C2C is gecertificeerd voor gebruik in Archive One email managementsystemen. Deze bieden een ‘lifecycle’ managementoplossing voor Microsoft Exchange omgevingen, waarbij oude emails voor veilige lange termijn opslag naar een UDO Archive Appliance worden weggeschreven.

C2C heeft een uitgebreide productlijn voor emailmanagement, waarmee organisaties de email archivering, de mailbox capaciteit, toegangsrechten en compliancy procedures kunnen beheren. Archive One oplossingen met een UDO Archive Appliance optimaliseren de beschikbare resources van emailsystemen met functies die kosten besparen, bedrijfsrisico's verkleinen en zowel de toegankelijk als het gebruiksgemak verbeteren.

De UDO Archive Appliance werkt als een transparante opslageenheid voor Archive One. Alle email data die langdurig en veilig moet worden bewaard, stuurt de C2C-software automatisch door naar de UDO Archive Applicance. In die appliance zorgt UDO True Write Once (WORM) media ervoor dat de informatie authenticiteit voor lange termijn gewaarborgd blijft. Door het gebruiksgemak en de prestaties van RAID te combineren met de grote UDO-capaciteit, is Plasmon's UDO Archive Appliance een robuuste en professionele archiveeroplossing, schaalbaar van 1 TB tot 38 TB.

"Het verheugt ons C2C te kunnen toevoegen aan de lijst met applicatiepartners die de UDO Archive Appliance als strategisch onderdeel van hun oplossingen leveren", zegt Michael Brooks, director of strategic alliances van Plasmon. "De C2C-producten worden wereldwijd toegepast en de combinatie van onze technologieën helpt klanten om te voldoen aan alle financiële en technische uitdagingen van emailmanagement".

"De UDO Archive Appliance is goed te gebruiken in C2C email archiveeroplossingen", zegt David Cassell, product manager van C2C. "De eenvoudige integreerbaarheid en functionaliteit van Plasmon's archiveertechnologie helpt ons om het management van email met nieuwe softwarefuncties verder te vereenvoudigen".

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Siam in de praktijk: 4 valkuilen (én oplossingen)

    Overname M&A
    Security & Awareness

    Kort: Weer diverse overnames, Zander Labs wint Tech Fast 50 (en meer)

    KPN Datacenter, 1 A. Hofmanweg, Haarlem
    Innovatie & Transformatie

    KPN investeert tot 2030 vijf miljard in digitale infrastructuur

    Cloud & Infrastructuur

    Ndr-specialist ExtraHop komt naar Benelux

    Cloud & Infrastructuur

    Wie weet welk poortje open staat?

    Cloud & Infrastructuur

    Kyndryl lijft Solvinity in

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs