Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

40e Cisco professional in Fast Lane’s Students@Work

24 augustus 2009 - 13:10ActueelCloud & InfrastructuurCisco

Fast Lane, Cisco Learning Solutions Partner, feliciteert in augustus 2009 de 40e Cisco professional in het Students@Work programma. Dit programma, dat werken en leren combineert, werd in 2007 geïntroduceerd om een oplossing te bieden voor het sterk opgelopen tekort aan goed opgeleide ICT specialisten.

Het Students@Work programma is bedoeld voor jonge MBO en HBO afgestudeerde ICT’ers. Binnen het programma worden zij gestimuleerd hun kennis in het eerste jaar van hun carrière verder te ontwikkelen door middel van het volgen van een opleidingstraject in combinatie met het opdoen van ervaring in het ICT werkveld. Concreet houdt dit in dat de studenten direct na hun studie aan het werk gaan bij een ICT dienstverlener en zich specialiseren in Routing en Switching, Voice over IP of Security. Het opleidingstraject wordt afgesloten met een Cisco Certified Professional certificaat: een certificaat van grote waarde voor zowel de gecertificeerde als de organisatie waarin de gecertificeerde werkzaam is.

Het Students@Work programma is mede tot stand gekomen door steun van het Centrum voor Arbeidsvraagstukken ICT (CA-ICT) die het programma verkoos tot één van de winnaars van de Employability Impulse 2007. Hierdoor werd het mogelijk een optimale leeromgeving op te zetten en de opleidingskosten voor de deelnemers te beperken.

In 2008 kon een uitbreiding van het programma verwezenlijkt worden door de samenwerking tussen Cisco, Randstad IT Services en Fast Lane. Deze samenwerking, bekend onder de naam Partner Talent Program, wordt wereldwijd genoemd als best-practise op het gebied van werving, selectie en ontwikkeling van ICT specialisten voor Cisco Channel Partners.

Paul van den IJssel, destijds Engineer bij Digacom, was één van de eerste deelnemers die het Students@Work programma met succes afrondde. Inmiddels is hij werkzaam als manager van de afdeling Beheer & Support. Paul: "Ik volgde mijn volledige opleidingsprogramma tot Cisco Certified Voice Professional (CCVP) bij Fast Lane en combineerde dit met een baan bij Digacom. De combinatie werken en leren zorgde voor een goede koppeling tussen theorie en praktijk. Daarnaast deelden de Fast Lane docenten veel van hun praktijkervaring in de klas."

Het Students@Work programma krijgt een vervolg in het Partner Talent Program Light dat zich richt op de ontwikkeling van ICT’ers voor ICT dienstverleners in het MKB segment.

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Gaia-X en de federatieve aanpak

    Cloud & Infrastructuur

    Nieuw datacenter Google in Winschoten geopend

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    EU komt met eenvoudiger digitale regels

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Nieuw datacenter Digital Realty in Schiphol, KKR stapt in Techone (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Minister Karremans schort ingreep bij Nexperia op

    admin luie hacker
    Security & Awareness

    Kort: Luie hacker start met ‘admin’, ai-platform voor notarissen (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs