Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Influencer Agency: Schermtijd influencers hoog

28 juni 2019Werkplek & Beheer

Dat de meeste mensen veel tijd op hun mobiele telefoon doorbrengen, en de schermtijd flink is opgelopen, zal geen verrassing zijn. Influencer Agency, een bureau gespecialiseerd in Instagram influencers, was benieuwd hoe het met de schermtijd zou zijn van haar eigen influencers.

Influencer schermtijd

Het onderzoek van Influencer Agency omvatte meer dan 1.000 (Amerikaanse) influencers met minimaal 50.000 volgers. Van deze influencers is de gemiddelde schermtijd op hun mobiele telefoon iets meer dan 9 uur (542 minuten) per dag. Ter vergelijking: de gemiddeld Amerikaanse consument heeft een schermtijd van nog geen 4 uur (223 minuten).

Mannelijke vs. vrouwelijke influencers

Een ander opmerkelijk verschil is te zien wanneer de cijfers van mannelijke en vrouwelijke influencers met elkaar wordt vergeleken. Hieruit blijkt dat de mannelijke influencers net iets beter hun telefoon kunnen wegleggen. Zo is de schermtijd 7:19 uur (439 minuten) bij mannelijke influencers tegenover maar liefst 10:06 uur (606 minuten) bij vrouwelijke influencers.

“Het valt niet te ontkennen dat influencers wel erg veel tijd op hun mobiele telefoon doorbrengen.”

Meditatie en yogalessen

Influencer Agency vindt de cijfers zelf ook opvallend: “Het valt niet te ontkennen dat influencers zeer veel tijd op hun mobiele telefoon doorbrengen. Daarom moedigen wij onze influencers ook actief aan om hun telefoon in de weekenden weg te leggen. Tevens bieden wij wekelijke meditatie- en yogalessen aan voor onze eigen influencers.”

Aan het schermtijdonderzoek deden 1.053 influencers mee met een minimum bereik van 50.000 volgers per influencer. Op het moment van de enquête waren alle influencers 18+. Naast Influencer Agency Amsterdam heeft het bureau een vestiging in Los Angeles, Californië. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    De CX-transformatie van Carglass met Genesys: mensen, data en journeys verbinden
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    PATS: drones als ongediertebestrijding (PATS Drones en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    IGV Fieldlab SAIL: een digitaal veiligheidsnet voor SAIL 2025 (Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    Versnellen beroertezorg met slimme StrokePointer in de ambulance (TrianecT, KPN IoT en Amsterdam UMC)
    Pijl naar rechts icoon

    Philips

    IWISH: AI‑gestuurde workflowoptimalisatie voor efficiëntere zorgprocessen (Philips Medical Systems BV, Almende BV, TU Delft, Leids Universitair Medisch Centrum, Philips Electronics Nederland BV, Syntho, Barco N.V., Workforce Optimizer, ARD Group, CONSULTECH DANIŞMANLIK A.Ş., MIA Teknoloji en Özel Bandırma Royal Hastanesi ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Schudden voor gebruik moet schermtijd verlagen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs