Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

SIG tekent OEM-overeenkomst met Siemens voor cybersecurity-compliance

22 november 2022Innovatie & Transformatie

Software Improvement Group (SIG) heeft vandaag aangekondigd dat het met Siemens Digital Industries Software een nieuwe, strategische OEM-overeenkomst voor cybersecurity compliance heeft getekend. De nieuwe OEM-overeenkomst stelt organisaties, die het Siemens Xcelerator softwareportfolio gebruiken, nu in staat hun cybersecurity compliance te beheren via Siemens’ Polarion ALM™ software voor application lifecycle management (ALM) waarbij SIG’s software assurance guiding platform, Sigrid® voor een volledige portfolio landscape assessment met deep dive inzichten in security en codekwaliteit verzorgt.

De integratie van Sigrid in het Siemens Xcelerator-portfolio biedt nieuwe mogelijkheden om klanten te helpen te voldoen aan de ISO 21434- en UN 155-norm. Deze lijken de komende jaren een vereiste te worden voor autofabrikanten en stelt de klanten van Siemens in staat vandaag de auto’s van morgen te creëren. Daarnaast kunnen zij ook profiteren van automatische SBOM generatie en best-in-class vulnerability scanning, prioritering en begeleiding voor de optimalisatie van hun eigen software code.

Sigrid biedt een naadloze integratie met Polarion, zodat klanten hun cybersecurity compliance proces kunnen stroomlijnen. Integratie met Polarion stelt klanten in staat om cybersecurity van hun eigen en third-party software direct in hun ALM/PLM omgeving te beheren. Met zijn brede ondersteuning voor technologieën, met name C en C++, is Sigrid hét platform voor cybersecurity management en compliance.

Luc Brandts, Group CEO van Software Improvement Group: “Beveiligingslekken in embedded software in auto’s, vliegtuigen en satellieten kunnen desastreuze gevolgen hebben. Vroege detectie en continue monitoring van de software is cruciaal om deze risico’s te beperken. Met dit nieuwe partnerschap bieden we klanten van Siemens Xcelerator de mogelijkheid om snel te reageren op bestaande en opkomende kwaliteits- en veiligheidsvoorschriften. We zijn verheugd om onze samenwerking met Siemens op dit belangrijke gebied uit te breiden.”

Joe Bohman, Senior Vice-president Lifecycle Collaboration Software voor Siemens Digital Industries Software: “Ervoor zorgen dat je product veilig, beschermd en compliant is gedurende de gehele levenscyclus, van ontwerp tot end-of-life, is echt bedrijfskritisch geworden. Polarion staat bekend om haar kracht in het application lifecycle management (ALM) domein, en dit partnerschap met SIG biedt sterke ondersteuning voor cybersecurity.”

Opmerking: Een lijst met relevante Siemens trademarks is hier te vinden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst. De praktijk van verschillende manieren van industrieel bouwen

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Intelligentie op de plek waar het ontstaat

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    Productiviteitsgroei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitalisering en innovatie speerpunt bij Productiviteitsagenda

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs