Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

2getthere sluit pretpark-pact voor autonoom vervoer

01 augustus 2017 - 10:15ActueelCloud & Infrastructuur2getthere
Pim van der Beek
Pim van der Beek

De Utrechtse specialist in oplossingen voor autonoom vervoer, 2getthere, heeft een langdurige samenwerking gesloten met de entertainment-tak van technisch dienstverlener Oceaneering uit de VS. De bedrijven gaan samen autonome transportsystemen ontwikkelen voor pretparken en attracties.

Door de samenwerking koppelt Oceaneering zijn engineering-, productie- en marktkennis met 2getthere’s kennis van systemen voor automatisch vervoer, ontwerp, navigatie en kennis van software voor verkeersbeheer.

Het bedrijf uit Houston werkte al op projectbasis samen met 2getthere. Nu de samenwewerking officieel is beklonken gaat 2getthere bijvoorbeeld aan de slag met oplossingen voor zelfrijdend vervoer van de parkeerplaats naar de ingang van een pretpark.

2getthere en Oceaneering werkten sinds 2004 geregeld samen aan verschillende projecten voor autonoom vervoer in de VS. Maar die concepten werden tot nu toe nooit uitgewerkt. Door de samenwerking rondom pretparken en attracties te formaliseren krijgt 2getthere toegang tot een wereldwijd netwerk van attractieparken zoals SeaWorld en SixFlags. 

Sillicon valley

Het Utrechtse bedrijf opende begin 2017 een kantoor in Sillicon Valley om vanaf Amerikaanse bodem de activiteiten in de VS uit te breiden. Het bedrijf hoopt op jaarbasis 150 tot driehonderd miljoen dollar te verdienen met de verkoop van mobiliteitsoplossingen in de VS.

2getthere profileert zich als specialist in de ontwikkeling van voertuigsoftware, verkeersregelsystemen en overkoepelende software om een vloot aan te sturen. Ook het softwarematig integreren van verschillende sensoren is een hoofdactiviteit.

In Nederland rijden de zelfrijdende voertuigen van 2getthere op bedrijventerrein Rivium in Capelle aan den IJssel. Sinds 1997 levert 2getthere oplossingen voor autonoom vervoer aan Schiphol. In Azië en het Midden-Oosten worden 2getthere’s mobiliteitsoplossingen zoals autonoom rijdende taxi’s en minibussen ook ingezet binnen de stedelijke infrastructuur. 

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Autonome bus Brussels Airport De Lijn
    Innovatie & Transformatie

    Brussels Airport krijgt in 2021 zelfrijdende bus

    Cloud & Infrastructuur

    Zelfrijdende bus 2getthere overleeft woestijntest

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs