Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Inzicht in Skype Response Groepen met MAF ICIMS™

1 november 2017Data & AI

MAF InfoCom™ voegt Response Group Statistics Performance Map toe aan MAF ICIMS™, de succesvolle rapportage- en analyse oplossing voor Skype for Business en Unified Communications.

Met Skype for Business Response Groepen kunnen gebruikers wachtrijen aanmaken en inkomend verkeer routeren naar aangewezen personen, bekend als agenten.

De MAF ICIMS™ Response Group Statistics Performance Map geeft een duidelijk inzicht in deze Skype for Business Response Groepen.

“Wij merken dat momenteel veel vraag is naar uitgebreide rapportage en monitoring van Skype for Business Response Groups (Skype voor Bedrijven Response Groepen). Proactief als wij zijn is een nieuwe feature aan MAF ICIMS™, onze rapportage en analyse oplossing voor Skype voor Business toegevoegd; de Response Group Statistics Performance Map” aldus Frank Looijesteijn, ceo en oprichter van MAF InfoCom™.

“Wij konden al zeer uitgebreid over Response Groepen rapporteren maar deze nieuwe feature”, vervolgt Frank, “biedt een geweldige manier om eenvoudig zowel samenvattingen als gedetailleerde informatie te bekijken over de performance van de Skype for Business Response Groups. Dit resulteert in een verhoogde productiviteit en zorgt ervoor dat gespreksafhandelingstijden op een acceptabel niveau zitten.”

MAF InfoCom™ is een toonaangevende innovatieve technologie provider met bijna 20 jaar ervaring in het leveren van producten en diensten voor Monitoring, Analyse, Rapportage en Recording van telefonie en Unified Communications en heeft installaties in meer dan 50 landen, variërend van SME tot wereldwijde multinationals.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Meer IT-kennis dan ooit, maar bijblijv...

    Meer IT-kennis dan ooit, maar bijblijven wordt steeds moeilijker. Nog nooit was zoveel technische kennis zo gemakkelijk beschikbaar. Maak een deepdive tijdens Techorama Netherlands, van 26 - 28 oktober 2026...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Lieke Hamers
    Data Infrastructure

    ‘Ai raakt je mensen, je processen en je technologie’

    Data & AI

    Kort: Eindhovense ai-chipmaker haalt 200 miljoen op, Fujitsu rust it-support met agentic ai uit (en meer)

    Software & Development

    WBSO wordt opgerekt voor software-ontwikkeling met ai

    Data & AI

    Europese bedrijven kunnen niet wachten op technologische soevereiniteit

    Data & AI

    Kort: Soevereine ai-appliance Fast LTA naar Benelux, nieuwe injectie van 100 miljoen in Tandem Health (en meer)

    Data & AI

    Ai-sector stemt in met pauze om catastrofe te voorkomen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs