Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

NETGEAR ReadyNAS brengt virtualisatie naar het MKB

01 oktober 2009 - 15:39ActueelCloud & InfrastructuurNetgear

NETGEAR, leverancier van netwerkoplossingen, kondigt vandaag aan dat de ReadyNAS productlijn is gecertificeerd als VMware ESX 4.0 virtualisatieoplossing. De ReadyNAS producten kunnen volledig geïntegreerd worden met VMware, waarmee de voordelen van virtualisatie voor het MKB binnen handbereik liggen. NETGEAR channel partners kunnen vanaf nu virtualisatieoplossingen voor het MKB al vanaf $1.000 aanbieden.

"Servervirtualisatie is traditioneel gezien het werkgebied van het datacenter. Met NETGEAR ReadyNAS systemen zijn er nu nieuwe en betaalbare oplossingen en kan het MKB direct kosten besparen." Aldus Drew Meyer, director of marketing voor NETGEAR’s Network Storage Business Unit. "NETGEAR doet er alles aan om het midden- en kleinbedrijf de meest hoogwaardige en kwalitatieve oplossingen te bieden, de keuze voor VMware was dus snel gemaakt."

NETGEAR’s gehele ReadyNAS productlijn, van de desktop producten ReadyNAS Pro en ReadyNAS NVX, tot de rack-mount producten ReadyNAS 2100 en 3200, kan profiteren van deze certificering omdat er gebruik gemaakt wordt van het Network File System (NFS) protocol. Het voordeel van dit protocol is dat ESX-server alle gehoste besturingssystemen ondersteunt waaronder Microsoft Windows. Bovendien is NFS relatief eenvoudig te beheren en wordt er al snel aanzienlijk bespaard, zowel op het gebied van IT-beheer als op de storage infrastructuur.

Het midden- en kleinbedrijf kan storage- en serverkosten reduceren door het vereenvoudigen van het beheer van infrastructuur; bovendien wordt de flexibiliteit vergroot. Midden- en kleinbedrijven die een instap virtualisatieoplossing zoeken kunnen een kosteneffectieve gecertificeerde ReadyNAS met VMware oplossing implementeren waardoor meerder fysieke fileservers niet meer nodig zijn. Huidige ReadyNAS gebruikers kunnen eenvoudig een VMware oplossing implementeren zonder dat er extra opslagcapaciteit moet worden aangekocht

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Digital twin
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digital twins beloven revolutie in netwerkbeheer en cybersecurity

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Weer Red Hat Award voor Vijfhart, ruim 500 miljoen voor vervolgfonds Main (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Zo krijgt de overheid meer grip op clouddiensten

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Over de flexibiliteit van de cloud en de kracht van ai

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Salesforce koopt alsnog Informatica, datacenters openen deuren voor publiek (en meer)

    Communities of practices
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Overheid, practice what you preach!

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Marco Gouw - Country Manager Veridas

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Geverifieerd, Echt en Betrouwbaar: Waa...

    Door Marco Gouw, Country Manager DACH & BENELUX bij Veridas Digitale transformatie heeft het makkelijker dan ooit gemaakt om een...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs