Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Handen schudden

SOA People koopt Keneos om SAP-cloud

25 februari 2015 - 10:38ActueelCloud & InfrastructuurPerfect for People
Pim van der Beek
Pim van der Beek

De Europese adviesgroep voor implementatie en onderhoud van SAP-oplossingen SOA People neemt Keneos Groep over. Door die overname versterkt de koper zijn positie op de Europese markt voor SAP-diensten met specifieke kennis van cloudtoepassingen van SAP-software. SOA People is ook actief op de Nederlandse markt. Perfect for People uit Nieuwegein maakt sinds januari 2012 deel uit van SOA People.

Voor de overname van Keneos voegt SAP-partner SOA People ongeveer 150 consultants op het gebied van cloudcomputing en SAP toe aan het bestand van consultants. Die adviseurs van Keneos zijn actief in Groot-Brittannië, Frankrijk, Duitsland, België Luxemburg en Zwitserland.

SOA People telde voor de overname 450 medewerkers in Nederland, België, Luxemburg en Frankrijk. Zij zijn gespecialiseerd in het implementeren, optimaliseren en ondersteunen van SAP-oplossingen. Door de overname ontstaat een groep van zeshonderd consultants waarvan er ongeveer vierhonderd actief zijn in België en Luxemburg.

Keneos Groep richt zich volledig op adviesdiensten en functioneel onderhoud van SAP-oplossingen. Daarbij ligt de focus op de combinatie van specifieke sectoren zoals hrm, logistiek en de bankensector in combinatie met competentiegebieden zoals cloud, mobility en business intelligence. Het bedrijf bedient ongeveer vierhonderd klanten.

Perfect for People

Met de overname hoopt SOA People zijn positie in de bestaande markten in België, Frankrijk, Luxemburg en Nederland (Perfect for People) verder te versterken en het technisch en functioneel aanbod rond SAP verder uit te breiden.

Ferdinand Clevers, directeur van de Nederlandse SOA People-tak Perfect for People wijst erop dat de groep die nu is ontstaan de mensen, kennis en kunde bij elkaar heeft om te voorzien in verschillende vraagstukken en behoeften rondom SAP.

Hij wijst erop dat bedrijven en organisaties zowel voor advies over erp, de nieuwe oplossingen S/4 Hana, cloudoplossingen als Cloud for Customer en Succesfactors, bi- en mobiliteits-toepassingen kunnen aankloppen bij één SAP-partner. 

In januari 2012 nam SOA People het Nieuwegeinse Perfect for People over.

Meer over

DienstenOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    SOA People neemt Perfect for People over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs