Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Polycom introduceert RealPresence Group 700

08 april 2013 - 11:15ActueelCloud & InfrastructuurPoly
externe partij
externe partij

Polycom, leverancier van unified communications & collaboration-oplossingen, introduceert Polycom RealPresence Group 700, een videosamenwerkingsoplossing voor gebruik door grote groepen. Denk hierbij aan conferentieruimtes, productiestudio’s en collegezalen.

De nieuwe Polycom-oplossing biedt video- en contentresolutie tot 1080p60 en een helder geluid voor een productievere en levensechtere interactie met collega’s, partners en klanten. De oplossing biedt meer dan twintig opties en innovaties.

De Polycom SmartPairing-technologie maakt het mogelijk om tablets te gebruiken als afstandsbediening voor RealPresence Group Series-oplossingen. Deze technologie is ingebouwd in de Polycom RealPresence Mobile-software. De technologie verbindt tablets draadloos met Group Series- en Polycom HDX-systemen. Met Polycom SmartPairing kunnen gebruikers videomeetings bedienen met hun tablets en live een videogesprek overzetten naar een groot scherm, dit alles met een swipe-beweging.

1080p60-video en -content verbetert de helderheid en maakt bewegende beelden vloeiender. Dit stelt gebruikers in diverse sectoren – van architecten die naar cad-tekeningen kijken tot en met artsen die medische beelden bestuderen, en sales- en marketingmedewerkers die multimediacontent tonen aan klanten – in staat productievere meetings met elkaar te hebben.

Polycom NoiseCancel is de nieuwe hd-audiotechnologie en verbetert samenwerkingsmogelijkheden door automatisch ruis weg te filteren. De Polycom ConstantClarity-technologie zorgt voor een goede audio- en videokwaliteit die gebruikers in staat stelt elk woord te onderscheiden tijdens een Polycom-videoconferentie. Dit resulteert in een kwalitatief goede video-ervaring, zelfs in rumoerige omgevingen. 

De nieuwe userinterface is een simpel te gebruiken, intuïtieve en stijlvolle gebruikersinterface die consistent wordt gebruikt in alle next-generation Polycom-videoconferencingoplossingen. Er zijn verschillende opties zoals dropdownmenu’s, een stijlvolle en intuïtieve navigatie en vereenvoudigde bediening op afstand.

Meer over

TabletsTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Eén reactie op “Polycom introduceert RealPresence Group 700”

    1. Martin Korporaal schreef:
      12 april 2013 om 13:05

      Een hele mooie productlancering van Polycom, die triggert tot nadenken over nieuwe toepassingen van videoconference. Ook voor de grotere groepen zijn er interessante mogelijkheden. Maar daarvoor moeten we over naar een nieuwe mindset, creatiever denken!
      Verder maakt Polycom slim gebruik van de huidige technologie?n en behoeften: o.a. de introductie van nieuwe videostandaarden in de vergaderruimte (SVC protocol) en de integratie van tabletbesturing.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Google Big Tech
    Cloud & Infrastructuur

    Liberty Global tekent deal met Google Cloud

    Innovatie & Transformatie

    Invest-NL versterkt Nederlandse deeptech

    Werkplek & Beheer

    Wat meldkamers ons leren over kritische it

    Overheid

    Coalitieakkoord oogst lof in techsector: ‘Eindelijk digitale ambitie’

    Governance & Privacy

    Duurzaamheid is bouwsteen digitale autonomie

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Gartner ziet veel vraag naar servers, Bird vliegt niet uit (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs