Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Virtualisation

Kroes overweegt desktopvirtualisatie bij EC

02 maart 2011 - 11:16ActueelVirtualisationCeBITComputableEuropese CommissieForce Fusion

Neelie Kroes, vicevoorzitter van de Europese Commissie, overweegt desktopvirtualisatie bij de EC door te voeren. Kroes bezocht tijdens de ict-beurs CeBIT 2011 de Nederlandse standhouder Force Fusion. Die dienstverlener demonstreert op de beurs zijn dektopvirtualisatie-oplossing Lean Computing. EC gaat met deze oplossing een proef doen. De redactie van Computable filmde het gesprek.

Neelie Kroes, die verantwoordelijk is voor de portefeuille Digitale Agenda van de Europese Commissie, bezocht samen met een delegatie van de Europese Commissie een aantal standhouders op de CeBIT 2011, waaronder het Nederlandse Force Fusion uit Terneuzen. Luc van Stappershoef, business development director van Force Fusion: ‘We demonstreren haar onze ‘Lean Computing’-desktopvirtualisatieoplossing. Deze vdi-oplossing vereenvoudigt desktopmanagement en biedt flexibiliteit voor zowel de gebruiker als de systeembeheerder. In een Lean Computing-omgeving gebruikt elke virtuele desktop een minimale hoeveelheid aan storage. Alle applicaties zijn eenmaal geïnstalleerd. Er hoeft één besturingssysteem, zoals Windows 7 of Windows XP, onderhouden te worden, ongeacht het aantal gebruikers. Hierbij wordt gebruik gemaakt van clients die geen onderhoud behoeven.’

Digitale Agenda
Kroes gaf tijdens het gesprek met Stappershoef aan interesse te hebben in desktopvirtualisatie. De Europese Commissie heeft zelf enkele duizenden desktops. Samen met Carl-Christian Bahr, die werkzaam is voor de portefeuille van Neelie Kroes, wordt er verder nagedacht om desktopvirtualisatie bij de Europese Commissie uit te rollen. Met Force Fusion wordt verder gesproken over het draaien van een proef met de Lean Computing-desktopvirtualisatieoplossing.

Bekijk de video.

 

Meer over

CeBITDesktopvirtualisatieVDI

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Virtualisation

    VMware Cloud Foundation dicteert ontwikkelingen

    Winst
    Virtualisation

    Broadcom kan VMware definitief overnemen

    Virtualisation

    Dit hebben datacenter en sanitair met elkaar gemeen

    Virtualisation

    Dit zijn de principes voor hyperscale-cloudmodellen

    Virtualisation

    Rol distributeur en reseller bij duurzaam datacenter

    Naamswijziging
    Virtualisation

    Corel verandert naam in Alludo

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs