Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Atos breidt werkplekaanbod uit met Canon

01 maart 2011 - 16:01ActueelWerkplek & BeheerAtosCanon
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Ict-dienstverlener Atos Origin voegt producten van printer- en documentdienstverlener Canon toe aan het aanbod voor werkplekdienstverlening. De multifunctionals (apparatuur voor printen, kopiëren, scannen en faxen) en software voor het beheer van die documentstroom, worden eerst in Nederland aan het aanbod toegevoegd. Er zijn plannen om die uitbreiding ook in andere Europese landen door te voeren.

Canon is aangewezen als voorkeursleverancier van Adaptive Worplace Solutions. Dat is de bedrijfstak van Atos Origin die zich bezighoudt met werkplekdienstverlening. Het dienstenbedrijf stelt dat printen en documentbeheer integraal onderdeel uitmaken van werkplekdienstverlening. Het dienstenbedrijf speelt in op de trend dat organisaties het werkplekbeheer volledig willen onderbrengen bij een externe partij.

‘Printen is kostenpost’
Atos Origin stelt dat organisaties door beter inzicht in het aantal printers, kopieerapparaten en de documentstroom 10 tot 40 procent op de kosten kunnen besparen. Het dienstenbedrijf becijfert dat de organisaties op jaarbasis tussen de 1 en 3 procent van de omzet besteden aan printapparatuur.

De dienstverlener heeft inmiddels een eerste contract gesloten voor levering van de gezamenlijke werkplek- en printdienstverlening. De naam van die klant mag niet bekendgemaakt worden.

Demo
In het Executive Briefing Center (EBC) in de Utrechtse vestiging van de dienstverlener staat een proefopstelling van de gecombineerde dienstverlening van Atos Origin en Canon. ‘Voornamelijk bestaande klanten maar ook geïnteresseerden komen één a twee keer per jaar bij ons om demo’s bij te wonen om te zien hoe innovaties in een werkplekcontract te brengen zijn’, zegt Atos Origin-woordvoerder Erica Prins tegen Computable.

Meer over

ConsultingPrintingWerkplekbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Linux
    ActueelWerkplek & Beheer

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    OpinieWerkplek & Beheer

    Digitale weerbaarheid vereist verschuiving van reactief naar proactief

    Freelancer
    AchtergrondCarrière

    Zzp’er in de it flirt met dienstverband

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ActueelCarrière

    Forse krimp ict-detachering tweede kwartaal

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs