Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Storage

iLogix is HDS File & Content Specialist

18 februari 2011 - 12:28ActueelStorageDataLogix
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

iLogix Nederland is door Hitachi Data Systems benoemd tot eerste File & Content Solutions Specialist in Nederland.

De benoeming kwam tot stand door de focus en expertise van iLogix op gebied van File & Content oplossingen. Deze krachtenbundeling heeft als doel om bedrijven nog beter te ondersteunen bij het oplossen van de problematieken rond ongestructureerde data.

De File & Content Specialist status wordt slechts toegekend aan een selecte groep van Europese partners. De status is in het leven geroepen voor partners die van significant belang zijn voor HDS in de File & Content opslag markt. iLogix speelt een voorname rol bij de invoering van File & Content oplossingen binnen Nederland. Waaronder ook verantwoordelijk voor het adviseren en het implementeren van File & Content oplossingen van HDS.

"Onze relaties zijn op zoek naar middelen om de operationele kosten te beheersen bij een voortdurende groei van data", aldus Maarten Paddenburg, Country Manager Benelux Hitachi Data Systems. "iLogix heeft ons overtuigd van hun deskundigheid om oplossingen samen te stellen en te implementeren op basis van onze technologie."

De explosieve groei van ongestructureerde data, zoals e-mail, excel sheets, contracten, foto’s, films, web content en presentaties, is voor veel ondernemingen een probleem. Uit recent onderzoek van Gartner blijkt dat ongeveer 80% van alle opgeslagen bedrijfsgegevens ongestructureerd zijn. Deze explosieve (wild-)groei veroorzaakt een grote belasting van de primaire opslagsystemen en resources. Wat extra kosten met zich meebrengt.

iLogix biedt een uniek antwoord voor deze problematiek. Door gebruik te maken van de File & Content oplossingen van HDS. Middels de File & Content oplossingen zijn bedrijven in staat de juiste afstemming van hun opslag en applicatie-eisen (gebaseerd op criteria zoals prestaties, service level agreements), de kwaliteit van de hersteltijd en Recovery Point Objectives (RTO & RPO) te realiseren. Dit alles zorgt voor een betere performance, hogere beschikbaarheid en kostenbesparing.

"De benoeming tot File & Content Solutions Specialist, is de bevestiging van onze kennis en ervaring op dit gebied." Aldus Jochem Steman, directeur van iLogix Nederland B.V. "Door de extreme groei van ongestructureerde data zien wij een toenemende vraag naar geavanceerde en kostenbesparende oplossingen. Samen met HDS realiseren wij bij klanten complete oplossingen waardoor men weer grip krijgt op deze data. Wij zullen aankomende maanden middels interactieve Lunch and Learn kennis sessies klanten uitgebreid inlichten over de mogelijkheden."

 

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    De overstap
    Storage

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Storage

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Storage

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Storage

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Storage

    Airbus maant: 6.000 A320’s direct aan de grond wegens kritieke softwarefout

    cloud zonder geheugen
    Storage

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs