Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nauwe samenwerking Salesforce.com en Google AdWords

05 juni 2007 - 14:41ActueelCloud & Infrastructuur
Diederik Toet
Diederik Toet

Salesforce.com gaat innig samenwerken met Google AdWords. De aanbieder van webdiensten hoopt hiermee meer voet aan de grond te krijgen bij het mkb.

Salesforce.com heeft een strategische samenwerking aangekondigd met Google AdWords. Onder de naam Salesforce Group Edition Featuring Google AdWords hebben de twee bedrijven een groot deel van hun diensten geïntegreerd en beschikbaar gemaakt voor bestaande en nieuwe klanten. Geruchten over een samenwerking deden al langer de ronde.

Volgens Lindsey Armstrong, Salesforces co-president voor Europa, het Midden-Oosten en Afrika, is de Group Edition vooral interessant voor het midden- en kleinbedrijf. Zij zouden met minimale kosten hun online verkopen kunnen stimuleren. Het opzetten en bijhouden van een AdWords-campagne kan vanuit het crm-programma van Salesforce.com. "Bovendien zijn de opportunities, leads, sales en uiteindelijke omzet naar aanleiding van zo'n campagne gemakkelijk te volgen in ons crm-pakket. Op die manier kunnen online marketinguitgaven snel en eenvoudig worden bijgestuurd voor optimaal effect", aldus Armstrong. Voor Salesforce.com is het een uitgelezen manier om voet aan de grond te krijgen bij kleinere ondernemingen.

De samenwerking met Google AdWords is volgens product marketing manager Jonathan Martin voornamelijk tot stand gekomen op verzoek van de vele gebruikers van de online crm-diensten. Momenteel zouden zo'n 646.000 mensen van de diensten gebruikmaken. Er zijn geen plannen om andere onderdelen van Google, zoals Docs, ook te integreren met Salesforce.com.

Salesforce.com is een van de grootste aanbieders van webdiensten, ofwel Software as a Service (SaaS). Ook bedrijven als SAP, Oracle, Microsoft en NetSuite proberen een deel van deze snelgroeiende markt te veroveren. Onderzoeksbureaus als Gartner en IDC verwachten allemaal dat SaaS de komende paar jaar een enorme groeispurt neemt en dus een belangrijke bedreiging vormt voor de traditionele softwareleveranciers.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Webdiensten vormen betere middleware

    Facebook
    Cloud & Infrastructuur

    Salesforce, Facebook en Amazon werken samen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Salesforce.com integreert Google Apps

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Salesforce lanceert nieuw paradepaardje

    Computable.nl
    Carrière

    Salesforce.com verwelkomt nieuwe regiodirecteur

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs