Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Playstation Eye Camera brengt next-gen communicatie naar de Playstation 3

27 april 2007 - 07:51ActueelInnovatie & TransformatieSony Mobile

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) kondigt 27 april de next-generation Playstation Eye camera aan. De PlayStation Eye geeft een nieuwe dimensie aan audio-visuele gesprekken en online gamen. Met dit accessoire kunnen gamers op geheel nieuwe manieren van hun Playstation 3 genieten.

De camera is speciaal voor de PS3 ontworpen en biedt enorme voordelen in vergelijking met technologie voor usb-camera's en -microfoons. Playstation Eye zal de ervaring van online-communicatie via het Playstation Network voorgoed veranderen. Voortbouwend op het marktleidende succes van de EyeToy usb Camera voor de PlayStation 2, sluit de hoogwaardige Playstation Eye perfect aan op de geavanceerde functies en mogelijkheden van de PS3. Alle functies zijn gebundeld in een stijlvol ontworpen en bescheiden ogende eenheid.
 
De Playstation Eye is speciaal ontwikkeld voor de nieuwe generatie van sociale games en unieke diensten die in ontwikkeling zijn voor de PS3. De EyeCreate software wordt er gratis bij geleverd. Dit programma maakt het mogelijk om foto's, filmpjes en audioclips op te slaan op de hard drive disk van je PS3 en indrukwekkende effecten aan je beelden toe te voegen. Verschillende opnamestanden als interval en slow motion bieden toegang tot een wereld van mogelijkheden die je steeds dieper kunt verkennen om je media te bewerken tot professioneel ogende films.
 
Nieuwe microfoonfuncties
De geheel nieuwe microfoon maakt gebruik van spraaklocatieherkenning in alle richtingen, verbeterde galmonderdrukking en reductie van omgevingsgeluid. Hierdoor garandeert de microfoon helder klinkende gesprekken in zelfs de meest lawaaierige omgevingen, zonder dat hiervoor een headset hoeft te worden gedragen.
 
Next-generation camerafuncties
Met een beeldverversing van maximaal 120 beeldjes per seconde maakt de camera ongekend vloeiende filmpjes mogelijk, terwijl de geavanceerde functionaliteit bij weinig licht betekent dat de camera altijd scherpe en heldere opnames maakt, ook als de kamer niet optimaal verlicht is. De instelbare zoomlens biedt een 56º gezichtsveld om hoofd en schouders te vangen voor audio-visuele gesprekken, terwijl een 75º gezichtsveld het hele lichaam in beeld brengt, bijvoorbeeld voor een geheel fysieke spelervaring.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Database steeds vaker een belemmering: Tijd voor een radicaal andere aanpak

    Data & AI

    Van ventilator naar vloeistof

    Carrière

    Per­so­neels­te­kort stuwt in­ves­te­rin­gen in au­to­ma­ti­se­ring en ai

    Innovatie & Transformatie

    EU’s deeptech-fonds officieel van start

    Innovatie & Transformatie

    TU Delft leert drones navigeren met bijenstrategie Bee-Nav

    Software & Development

    Rabobank ruilt in 2028 Siebel in voor Salesforce en Informatica

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs