Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Epson AcuLaser M4000 laserprinter

29 april 2008 - 08:57ActueelCloud & Infrastructuur
Niels Lipmann
Niels Lipmann

Met de AcuLaser M4000 voegt Epson een printer toe aan zijn zakelijke reeks AcuLaser-printers. Deze laserprinter drukt tot 43 pagina's zwartwit per minuut af. De eerste pagina rolt binnen 8,3 seconden uit de printer. De nieuwe AcuLaser M4000 heeft als opties een duplex-unit en papiercassettes, die de printcapaciteit verhogen.

Epson introduceert de Epson AcuLaser M4000, een laserpinter die tot 43 zwartwit-pagina's per minuut afdrukt. Het apparaat heeft een standaardcapaciteit van 700 vellen, die is uit te breiden tot 1800. 
De AcuLaser M4000 heeft een groot LCD-scherm. De gebruiker kan hierop grafische instructies voor het periodiek onderhoud van de printer raadplegen, of de bookmark-functie gebruiken om veelgebruikte menu's snel op te vragen.
Het 64MB RAM-geheugen uit te breiden tot 576MB. Daarnaast kan het EpsonNet Authentication Print System met een optionele hardware-plugin worden geactiveerd. Met dit systeem moet de gebruiker eerst een kaart door het printstation halen voordat de afdrukken worden vrijgegeven.
Naast het standaardmodel levert Epson ook een duplex-versie, de AcuLaser M4000DN en een duplex-versie uitgerust met een extra papierlade, de AcuLaser M4000DTN. Wanneer in duplex-modus wordt afgedrukt, zijn de snelheid en de kwaliteit van de afdrukken even hoog als bij enkelzijdig afdrukken. De extra papierlade vergroot de standaardcapaciteit van 700 vellen – 550 vellen in de hoofdlade en 150 vellen in de MP-lade – naar 1.800 vellen. Alle modellen in de AcuLaser M4000-serie ondersteunen een optionele document stacker, om afzonderlijke afdruktaken te sorteren en te scheiden.

 

 

Meer over

Printing

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Test: Betaalbaar printen in kleur

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs